Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 17 évesen lógós mell ellen?

17 évesen lógós mell ellen?

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg az hogy 12-13 éves koromig nagyon el voltam hízva (nagyjából 60 kiló felett lehettem) és az utóbbi években sikerült lefogynom több mint tíz kilót. Viszont a melleim nagyon lógni kezdtek. Undorodom magamtól, szörnyű látnom, hogy más lányok önbizalommal vehetnek fel fürdőruhát én meg csak takargatom magam 17 évesen. Tudok bármit tenni ez ellen plasztikai beavatkozás nélkül?

2023. ápr. 21. 16:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
99%

Sok mindent nem tudsz tenni, feszes nem lesz a cicid hiszen a fogyás miatt a bőröd nem feszes.

Békülj ki a testeddel fogadd el magad úgy ahogy vagy, ha mégis annyira zavar mindenképpen meg kell műttetned a cicijeidet.

2023. ápr. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem igazán tehetsz semmit sem. De amúgy fürdőruhát így is felvehetsz. A lógó mell nem azt jelenti, hogy takargatni kell magad. Sőt. Ha az embernek striája van, vagy bármi más bőrproblémája, az nem jelenti azt, hogy takargatni kell magad. Meg aztán így is kiválaszthatsz egy jó fazont, amiben jól érzed magad. Amúgy én is hasonló helyzetben vagyok, mint te, csak én nem 10 kilót, hanem 50-et fogytam. Több fürdőruhám is van, és mindegyikben jól érzem magam, mell ide vagy oda. :)
2023. ápr. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

2-es, azt hiszem leginkább mell ide-oda :D Sajnos. Én is közel 50 kilót fogytam :D


Keves kérdező, valóban nem sokat tudsz tenni, de fiatal vagy még, pár évig még esélyes, hogy akár javul a helyzet. Sokkal jobban jártál így, mintha a súlyfelesleg rajtad maradt volna, szóval fogadd el, hogy sajnos ez ezzel járt, de hosszú távon legalább biztosítottál magadnak egy egészségesebb életet.


Amit esetleg tehetsz, az a mellizmaid erősítése - a mell zsírszövet, szóval azon nem fogsz segíteni, de az alatta lévő izom segíthet, hogy kicsit jobb legyen a helyzet. De ne csak arra erősíts, mindenre, egy fitt, kiegyensúlyozottan izmos, erős test minden szempontból csak előnyös.

2023. ápr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%

Én 35kgot fogytam, bár nem lány vagyok, de a hasamnál a bőr nekem is megereszkedett.


Nekem rengeteget segített, hogy izmot építettem. Izomépítés + idő, nagyon sok idő. 2 év alatt rengeteget javult a helyzet, de a még a hasamnál mindig meg van ereszkedve a bőr, ahhoz még kell pár év.

2023. ápr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
4. "Izomépítés + idő" dolgot hogyan képzeled el egy nöi mellnél? Vagy csak ugy érezted ez is egy lehetöség, hogy kiváloságodat hirdesd?
2023. ápr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon változtatni nem tudsz rajta, de megtanulhatod, mi az előnyös a strandon és a hétköznapokban.

Ha meg már lekerül a ruha rólad, nem fog zavarni senkit: sokaknak lóg valamennyire.

2023. ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
Ez csak tinik között "ciki". A valóságban nagyon sok nő melle lóg, főleg terhesség után. Az enyém meg szétfele áll, mégis van férjem és gyerekeim is, szóval valahogy csak megkívánt. Ha szerelmes lesz beléd egy pasi (na nem egy 17 éves nokedli, hanem egy férfi) senkit nem fog érdekelni, hogy neked lógós melled van.
2023. ápr. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
71%

Valóságban meg senkit nem érdekel :D


Nekem meg pl nincs mellem - azt a két dombocskát nem merészelem annak nevezni - és?

Van barátom több, mint 8 éve, akinek tetszek így.

2023. ápr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

8-as férfiként mondom a kis cicik izgatóak nincs baj azzal.

A kérdezőnek pedig annyit fogadd el magad biztos lehetsz benne, hogy annak aki szeretni fog teljesen mindegy lesz hogy néz ki a cicid úgy fog szeretni ahogy vagy.

2023. ápr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a kedves kommenteket! :)
2023. ápr. 22. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!