Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 17 évesen lógós mell ellen?

17 évesen lógós mell ellen?

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg az hogy 12-13 éves koromig nagyon el voltam hízva (nagyjából 60 kiló felett lehettem) és az utóbbi években sikerült lefogynom több mint tíz kilót. Viszont a melleim nagyon lógni kezdtek. Undorodom magamtól, szörnyű látnom, hogy más lányok önbizalommal vehetnek fel fürdőruhát én meg csak takargatom magam 17 évesen. Tudok bármit tenni ez ellen plasztikai beavatkozás nélkül?

2023. ápr. 21. 16:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ezt csak műtéttel lehet helyrehozni.

Nekem is lógnak tizenéves korom óta. Huszonévig sokat jojózott a súlyom le fel ahogy próbálkoztam fogyással, aztán meg végképp, mióta sikerült életmódot váltanom és teljesen le tudtam fogyni. Engem már nem zavar, elfogadtam. A férjem is úgy szeret ahogy vagyok. Már lógós mellekkel kövéren ismert meg, és szeret azóta is, Még ha itt-ott nyomot is hagyott a több mint 100 kilós fogyás.

Más véleménye meg nem érdekel😂 Simán járunk nyáron strandra is, az nem szépségverseny, hanem szórakozás.:)

Fogadd el, legalább ha mást nem is, addig amíg egy esetleges műtétet be tudsz vállalni.

És gratula a fogyáshoz!

2023. ápr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Először is a 8-as válaszolónak. Nekem sem voltak soha mellem igen és cicinek is csak néha neveztem mára 1gyerek után 95c melltartó kell igen sokat hiztam is de a felesleg már megy le de a mellem már marad. Kérdezőnek meg annyit hogy legyen önbizalmad . Én 17 évesen bármit megadtam volna ha lett volna mellem akár logós akár nem. Fürdőruha meg már van 1000 féle szebbnél szebbek ki tudod emelni a melled vele és nem lehet azt látni mennyire is lóg. Önbizalom!🙂
2023. ápr. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Van barátom több, mint 8 éve, akinek tetszek így"

Ennyi idő alatt már 3-szor feleségül kellett volna hogy vegyen...

2023. máj. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!