Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 8 hónap alatt 49kgot lehet...

8 hónap alatt 49kgot lehet fogyni ?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 22. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Lehet, 50 et is. ☝️ Sok sikert, jó egészséget.
2023. ápr. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Sok minden lehetséges, csak nem biztos, hogy megéri. 8 hónap alatt közel 50 kilót leadni elképesztő extrém, ami egészségügyi szempontból rettentő problémás a szervezet számára. Ha te 8 hónap alatt leadsz 30-35 kilót, az már egy kimagasló eredmény, és egy normál kalóriadeficittel meg is valósítható.
2023. ápr. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Hogyne, 160-ról..

Vagy Neked mindegy az induló súly?

Hogy a túróba lehet egy "fél" kérdésre válaszolni?

2023. ápr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
24%
Mindent lehet, csak az egézségtelen lenne, ha túlsúlyos vagy akkor sztem zsírégető teával kezd, de ha átlagos a súlyod akkor meg óvatosan nehogy elfogyj. Nem tudom miért szükséges ehez nyolc hónap, esetlen tudnál valami válasszal szolgálni?
2023. ápr. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám. 8 hónap az 32 hét. Az egészséges fogyás maximum 1 kg hetente, de ahhoz is napi 1000 kcal deficit kell, amit huzamosabb ideig irtó nehéz tartani.

Én hatalmas felesleggel kezdtem a fogyást, de kizárólag az 1. Hónapban ment le 5kg, de csak mert nagyon vizes voltam, főleg az egyik lábam. A lábfejemen látszott is, hogy az extrém duzzanat ami miatt fájt is,az első hónapban el is tűnt onnan.

Utána már csak 2-3 kg ment le jó esetben havonta, végül csak 2 majd 1,5, 1kg stb, tehát egyre lassabb lett. Olyan is volt, hogy 2 hónapig semmi nem ment le, vagy csak fél kg, majd újra beindult.

Aztán Végül meg is állt a fogyás teljesen, 3 év után. Akkorra értem el a normális súly szintjét.

2023. ápr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. ápr. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
42%

Sok minden lehetséges,de ez már eléggé egészségtelen és meg is fog látszani a hasadon.

Idő kell a testnek ahoz hogy szépen vissza nyerje a formáját, ha te gyorsan le fogysz akkor a hasad valószínűleg lógni fog és ez szerintem nem fog neked tetszeni.

Hagyd el a cukor bevitelt fokozatosan, ez valószínűleg segít a fogyasban.

Inkább az ez évi cél legyen olyan 20kg,aztán jövőre 25kg de igazából úgy csináld ahogy szeretnéd, mindenki a maga hibájából tanul a legjobban.

2023. ápr. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jaj és ha esetleg fogyasztasz gyorskajákat azt is fokozatosan kezd el csökkenteni,mert az is eléggé súlyossá teszi az embert.
2023. ápr. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!