Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Újabban elkeztem az Insumed-di...

U30rka5a kérdése:

Újabban elkeztem az Insumed-diétát. Van valameilőtöknek tapasztalata arról, mennyire hatásos és egészséges?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 23. 10:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Egyél normálisan, mozogj normálisan, ne csodahülyeségektől várd a változást :D
2023. ápr. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

"Az INSUMED tanácsadók megtanítják az egészséges életmódot, táplálkozási tanácsadást nyújtanak, melynek fontos része a diagnosztika, a BIA-mérés. Ez azt jelenti, hogy rendszeresen mérjük és elemezzük a páciens testösszetételét. A mérési eredmények teszik lehetővé, hogy a testösszetétel változásainak függvényében az INSUMED – Orvosi diétaterápia során személyre szóló tanácsokat kaphassanak a páciensek arra vonatkozóan, hogy az INSUMED speciális gyógyászati célra szánt élelmiszerekből mikor, mennyit fogyasszanak, és az egészséges, bőséges főétkezések fehérje-, szénhidrát-, zsír-összetételéről is ajánlást kapnak.

Aki egészségesen akar lefogyni, annak egészségesen kell ennie, mert mi az egészséges étkezésről beszélünk és nem a koplalásról."


A szokásos lehúzás. Vedd a drága szarjaikat ha ennyire hülye vagy.

2023. ápr. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Amíg fogalmad nincs a kalóriaszámolás és a makro/mikro tápanyagbevitel alapjairól, és divatos csodadiétákba kezdegetsz nulla tudással, addig pontosan milyen "egészséges táplálkozásról" beszélünk?
2023. ápr. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Akár az is lehet, hogy olyan étrendet tanácsolnak, ami jó. De akkor a termékük nélkül is fogynál. Ugyanez igaz a Herbalife, FLP és társaira is.
2023. ápr. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1/4 és 4/4 válaszokat köszönöm. :)

Kész vagyok elismerni a saját hülyeségemet, de az azért mindig segít a jótanács megfogadásában, ha nincs cifrázva nagyképű személyeskedéssel.

2023. ápr. 23. 21:57
 6/8 A kérdező kommentje:
Ugyanakkor elismerem, valószínűleg nem hülyeség azelőtt megkérdezni, mennyire jó / hatásos / egészséges valami, mielőtt belekezdenék. Igazság szerint nem végeztem előtte különösebb " kutatómunkát", egy egészségügyben dolgozó kedves ismerősöm ajánlotta mint esetleges "felügyelt " diétát, csak kíváncsi lettem, másnak van-e személyes tapasztalata ( mondom, elismerem, több értelme lett volna előbb rákérdezni).
2023. ápr. 23. 22:11
 7/8 anonim ***** válasza:
36%

Sajnos sokkal másabb az "igazság" a nagy, megmondó, okoskodó emberektől, mint egy normális, nem ítélkező, nem téged hülyének néző, nem ledegradáló válaszolótól. Hiába mondják, vagy írják, hogy az ilyeneket le kell szarni, mert nem értik, ha visszaszólsz, nem tudják kezelni a frusztrációjukat.

Töltsd le a kalóriabázis appot, egyénileg be tudod állítani az adataidat, a rendszer kiszámolja neked, mennyi kalóriára van szükséged. Ehetsz igazából bármit, ami belefér a napi keretbe. Én 158/69 kilóról indultam, most vagyok 64, február végén kezdtem. Lassú, igen, de meghíznom sem két hónap munkája volt, nem is várom gyorsabban az ellenkezőjét. De emiatt nem fogom sanyargatni magam. Nem iszom csodaszereket, attól csak a pénztárca vékonyabb, plusz a csoda úgyis bennünk van. 😊

2023. ápr. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ne foglalkozz azokkal, akik soha nem próbálták csak azt hiszik, hogy ugyanaz a lehúzás ez is mint régen a teleshop reklámokban. Én 2 hónapja kezdtem, elég nagy túlsúlyom volt, lement ennyi idő alatt 15 kiló úgy, hogy nem sanyargatom magam. Kardiológiai értékeim rendbejöttek már most, vérnyomásom stabilizálódott, jobban alszok és több az energiám.


Itt nem a por az, ami megéri a pénzt, hanem a belgyógyászod aki végigvisz a diétán különböző mérésekkel ellenőrizve a szervezeted állapotát. Így teljesen egyénre tudják szabni az étkezésed, ha mindent betartasz akkor úgy tudsz lefogyni, hogy közben nem terheled agyon a szervezetedet és minden rost/ásványi anyag/vitamin megfelelő arányban lesz jelen a szervezetedben.


Nem arról szól a dolog, hogy vegyél meg tőlük minél több port. Teljesen korrektek, én csak ajánlani tudom mindenkinek. Nekem nagyjából mindennel együtt 55-60 ezer forintomba kerül egy hónapban, reggelire és vacsorára elkölteném minimum ennek a felét, bár a jelenlegi árak mellett sokkal többet is szerintem, úgyhogy nem drasztikusan drága. Hajrá! :)

2023. aug. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!