Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futópadon mennyi időt töltsek el?

Futópadon mennyi időt töltsek el?

Figyelt kérdés
Az lenne kérdésem, hogy szeretnék kb 10 kg megszabadulni 175 cm magas vagyok és 81 kg ! Mennyi időt töltsek el gépen hogy be induljon a fogyás?
2023. ápr. 26. 18:00
 1/8 anonim válasza:
40%
Alapjaraton heti hanyszor tervezed csinalni? En heti 3-4x 30-45-60 percet szoktam menni mikor hogy, max emelkedon (nem vegig hanem eloszor fokozatosan emelem majd a vege fele fokozatosan csokkentem) kb 5 km/h-val ( az kb 3mph) Az elejen eleg ha kisebb emelkedovel kezded vagy lassabban setalsz aztan idovel tornazod felfele magad. Side note: amugy full egy sulyban es magassagban vagyunk. 22/L
2023. ápr. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
A "fogyás beindulása" (ez valójában semmit nem jelent, csak a femcafe.hu-n) a kalóriadeficit függvénye. Mennyi a napi kalóriabeviteled, kérdező?
2023. ápr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Én órákat el tudok rajta ücsörögni úgy, hogy nem megy. Filmeket nézek onnan már vagy 2 éve.
2023. ápr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#2 annyiból nem hülyeség, hogy először a vércukor, és a glikogén raktárak használódnak fel mozgáskor. Ha ez elfogy, akkor fog a test aktívan a zsírhoz nyúlni. Viszont abban igazad van, hogy deficit nélkül teljesen mindegy, mert hiába használja fel a szervezet a szénhidrátokat, és kezdi el feldolgozni a zsírt, ha kalória többlet van, úgyis pótolja, és még újakat is épít. Viszont ha deficitben van az ember, akkor hiába nem mozog annyit, hogy "beinduljon a fogyás", ha alapból kevesebb volt a vércukra, vagy ha a nap további részében is aktív, úgyis elkezd fogyni, mert előbb utóbb kelleni fog a szervezetnek a zsírban tárolt energia.

Kérdező, először az étrended legyen rendben. Utána annyit, és úgy futsz, ahogy neked jól esik. A mozgásnak nem a fogyás az elsődleges célja, még diéta alatt sem. Fizikailag, és mentálisan felfrissít. Egy idő után azt veszed észre, hogy igényed van a mozgásra, boldog leszel tőle, segít összeszedni a gondolataidat, megbírkózni a nehéz időszakokkal. Persze, ez csak akkor lesz így, ha nem büntetésként kezded kezelni, és fokozatosan, de mindig egy kicsit tovább tolva a határaidat vezeted be az életedbe.

2023. ápr. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
61%
Aki lepontozott megmagyarazna megis miert nem hasznos a valaszom?😊 elore is koszi ( #1-es)
2023. ápr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Itt a jóidő! Fussatok kint a szabadban!
2023. ápr. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6. Nem mindenkinek kényelmes a szabadban mozogni.

Pl én se szeretem. Igaz, én inkàbb szobabiciklizek, ( isten mentsen a futástól), közben ledarálok x sorozatrészt neten. Sokkal izgalmasabb mint a fákat bokrokat nézni az utcán.

2023. ápr. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az elso jot írt. Minek kellett lepontozni? Mondott egy példát, ő igy edz.


Fogyashoz persze nem elég mozogni. Oda kell figyelni a kajalasra is. Ne vigyél be tul sok kaloriat, csak annyit ami kell a szervezetednek. Ha azon tul viszed be akkor fogsz hizni.

2023. aug. 8. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!