Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerinted melyik mozgásforma...

Szerinted melyik mozgásforma eredményesebb?

Figyelt kérdés
Milyen fajta mozgással tudsz fogyni, mit ajánlanál?

2023. ápr. 29. 10:04
A kérdező szavazást indított:
Lépcsőzés
Futás
Kerékpározás
Jóga
Aerobik
19 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nem érdemes egy mozgasfajta mellett levoksolni.

Egyformán szükség van kardio, erősítő és nyújtó gyakorlatokra.


Másrészt nem lesz unalmas a mozgás.

2023. ápr. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Teljesen mindegy, amit szívesen csinálsz.
2023. ápr. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Az úszás is jót tesz.Minden izmot erősít.Én jártam 5 évig vízilabdára és a mai napig érzem a hatását pedig a covid kezdetekor fejeztem be.
2023. ápr. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Már bocs, de a kondis csajok néznek ki a legjobban. Azok meg egyiket sem csinálják!
2023. ápr. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
4 ja csakhogy ők gyúrnak ő pedig lefogyni akar.
2023. ápr. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Ha sok az időd, akkor én a sétálást jobban ajánlom, mint a futást.

Idő arányosan többet kell sétálnod ugyanannyi kalória elégetéséért kint futnod, ez tény. Viszont a futásnak sokkal nagyobb a regenerációs költsége és a szervezetnek nehezebb belőle regenerálódni.


De egyébként meg, teljesen mindegy. Válassz 1 sportot/mozgásformát, amit szívesen csinálsz konzisztensen és kész.. (mert hiába írom, hogy menj el focizni, ha Te utálsz focizni, akkor hamar abba fogod hagyni.)

2023. ápr. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
mint futnod*
2023. ápr. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egyetértek hatos. Főleg aki előtte nem futott, mozgott rendszeresen, a hírtelen megerőltető mozgás még árthat is. Láttam szomszédomat aki tiz emeleletet le föl elkezdte róni mint egy őr ült, nem sokkal később lesántult. A futás amúgy sem a kedvencem.
2023. máj. 1. 09:38
 9/9 anonim ***** válasza:
63%
Kardió, gyorsséta, de ha napi 20 percet idétlenkedsz valamit, az nem sport és nem fogysz. Napi 1-2 óra heti 5x minimum és keveset is egyél. Adj egy pofont magadnak ha cukrosat, zsírosat vagy csokit eszel.
2023. máj. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!