Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mire jó ez a fogyókúra?

Mire jó ez a fogyókúra?

Figyelt kérdés

Én azon már nem is gondolkodom, hogy ebbe a kategóriába miért kerülnek be naponta 50-szer ugyanazok a kérdések, miért hangzanak el bizarrabbnál bizarrabb válaszok, miért küzdötök "vallásháború" szintjén egymással.

De ugye azt nem gondoljátok komolyan, hogy ha mindenféle módszerekkel (és szándékosan nem hívom diétának, mert az gyógyító étkezést jelent) próbálkoztok, és tovább roncsoljátok a testeteket, akkor majd idős korotokban, ha totál betegek lesztek, jogosan kéritek az ingyenes orvosi ellátást?!

Mégis, mit vártok, ha 3-4 napig koplaltok, majd falási rohamok jönnek rátok...

Nem lenne értelmesebb egy egészséges, normális, kiegyensúlyozott diétát folytatni, mozgással?

Ha ebbe fogtok belebetegedni, én nem leszek hajlandó megsajnálni benneteket idős korotokban.


2010. okt. 10. 06:10
 1/5 Harrr ***** válasza:
100%

Szerintem ma túl sokat ettél, a diétád is rossz, terhes vagy, és buta mint a bauxit.


Babinéni


Egyébként igazad van, de most mit csináljunk? Személyesen verjünk egy kis értelmet az evészavarosokba? Szelektíven olvasnak, ezt a kérdést talán meg se látják..... Plusz az is közrejátszik, sokan analfabéták szinte, írni úgy ahogy tudnak, de olvasni.. ha utánaolvasnának, keresnének, lehet hónapok felesleges szenvedésétől "fosztanák meg" magukat. Ha meg itt hülyeséget kérdeznek 100000. alkalommal, még nekik áll feljebb. Miért vannak elvárásai? Lusta, nem nézett utána, talán a linkeket sem olvassa el amit küldenek. Ne legyenek elvárásai velünk szemben, amíg ilyen lusta, buta, gyöpös. Tudod hányszor kérdezte meg egy ember ugyan azt folyamatosan a kérdésen belül, amikor tényekkel bombáztuk, ezer jó oldallal? Azt kamuzta elolvasta, de ha elolvasta, akkor sem fogta fel. Persze, nem kötelező válaszolni. De kérdezni sem ajánlott, ha gyépés vagy....

2010. okt. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Igen igazad van fejlodunk, de hova?

Enis elgondolkoztam mar egy parszor, es megfigyeltem azt, hogy elfordulnak a vallastol, de elfordulnak az osi szokasoktol is, es egy uj eletmodot akarnak, vagy szeretnenek kialakitani, de nem az alapbol indulnak el, hanem a belevagnak es meggondolatlanul, onfejuen csak mennek es belekerulnek egy korforgoba, amibol bizony kikerulni nem egyszeru!

Itt vannak az azsiai gyogyitok es tanacsadok, erdekes modon hasznos is es jo, de miert? Hiszen az azsiai egy fejletlen orszag, es Mi mindig fejletebbek voltunk, de megis Ki gondolkozik el ezen? Senki.

Az azsiainak van hite, es kovette az osei szokasat, megtanulta es tovabb vitte! Ezzel ellentetben a Mi nemzetunk megveti a vallasasi szokasainkat es elfordul Tole, es elfordult a termeszetes etkezestol, de meg a gyogyitastol is, pedig nagyon fejlettek voltunk ezen a teren. Ha most bemesz egy bioboltba, akkor azt fogod latni, hogy az emberek szeretettel vasaroljak a filleres indiai es azsiai termekeket, taplalekkiegeszitoket es teakat, de mar itt borsos aron kapjak meg. De miert jobb ez Nekik,mint a Mi gyogynovenyeink vagy zoldsegeink, vagy gyumolcseink pl.

Nem beszelve a sok kulfoldrol erkezett kapszulakrol, mint f.hagyma, gyomber, cari kapszula, ami szerintem nem fogja segiteni a szervezetet.

Viszont ha frissen fogyasztanak, vagy a C vit.helyett 1 db almat ennenek mindennap, az talan egeszseges is lenne.

Sajnalom a mai fiatalokat, mert tudom azt, hogy 30 eves korban mar eleg komoly tunetei lesznek ennek az eletmodnak, es akkor valoban ugy fognak rohangalni, mint egy korforgoba, de nem talaljak a kivezeto utat!

2010. okt. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, most, hogy feltetted ezt a kérdést, jobban érzed magad? Jól bebizonyítottad, hogy mindenki felett állsz bölcsességeddel és tapasztalataiddal, a hülyék itt meg "totál betegek" lesznek. Ejha, és még sajnálni sem leszel hajlandó őket. Ez fenyegetés.


(Igen, én sokkal jobban érzem magam, miután ezt leírtam.)

2010. nov. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Köszönjük.
2010. nov. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt ne felejtsd el, hogy egy élsportoló is, ha abbahagyja ugyanolyan kalap szar lesz a kinézete, mint, aki semmit nem csinál csak fogyózik és abbahagyja.


A másik, hogy melyik férfinak tetszik egy sportos nő? A többségnek a törékeny testalkat tetszik, olyan, aki 5 kg-ot se tud fölemelni. A modelleknél kifejezetten tilos sportolni, csak fogyózni lehet. Ezzel elérik, hogy fogy az izomtömeg és löttyedt lesz a kinézetük. Hát nem ez a célja egy nőnek? De. Akkor meg mit ágálsz itt fölöslegesen?

2010. nov. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!