Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki koplal és sportol...

Ha valaki koplal és sportol egyszerre (tegyuk fel h van energiàja) akkor az is koplalàsnak szàmit vagy maradandobban fogy?

Figyelt kérdés
csak kivàncsi vagyok eszem àgàban sincs megetteni:)
2010. okt. 10. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
dehogy nem akarod megtenni, amúgy igen, koplalásnak számít, ha koplalsz és nem, nem fogod bírni kaja nélkül a sportot, max 2 alkalommal,. utána a mentők fognak felmosni
2010. okt. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk feltenni,hogy van energiája mer az enegriához égetni kellene a ch-t . Ha nincs kaja nincs energia,ilyen egyszerű.
2010. okt. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
akkor azt mondjátok meg nekem hogy az, hogy van hogy nem kevés ember kaja nélkül dolgozik délig nekik honnan van energia :)
2010. okt. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
onnan, hogy előző nap nem koplaltak ;)
2010. okt. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Hát én kőművest még nem láttam kaja nélkül dolgozni délig..

Egyébként meg igen,nagyon nem midnegy hogy egy fél napig,vagy hetekig koplal valaki.

2010. okt. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
apám kőműves ő is délig dolgozik reggeli kaja nélkül. de úgy, hogy este bekajál rendesen akár 21-22kor mikor hogy.
2010. okt. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En egyszer, amikor meg fiatal voltam es boho (ertsd: 3 eve :) ), egy egesz hetig semmit nem ettem, csak vizet ittam, meg teat, mert en majd meregtelenitek, es minden egyes reggel futottam, meg lepcsöztem. Azokat az izomgötcsöket, lataszavarokat, meg a többit, nem kivanom senkinek. Ennel nagyobb bustasagot nem lehet csinalni, de komolyan mondom. Ja az eredmeny? Akkor egy het alatt 10 kilot leadtam (kb 20 kilo felesleg lehetett rajtam) 20-at hiztam (nem ket het alatt, ezt nem ugy kell elkepzelni, hogy 2 het alatt visszajön az egesz. Tehat összessegeben lett rajtam 30, amivel mar kicsit atgondoltabban vettem fel a küzdelmet.
2010. okt. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!