Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1600-1800 kalóriáig miket eszel?

1600-1800 kalóriáig miket eszel?

Figyelt kérdés
Van egy listám, de ha már a tojásra meg a csirkére gondolok inkább nem eszek.
2023. máj. 14. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Sütiket 😋 Tök jó, hogy sokan mellőzik, így több marad nekem.
2023. máj. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
/nap vagy /kaja? :D
2023. máj. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bármit.
2023. máj. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Saját sütésű teljes kiőrlésű pékterméket, sovány sonkát, light sajtot, sok-sok zöldséget, főzelékféléket saját magukkal sűrítve, töltött, rakott zöldségeket, halat (általában lazac, pisztráng, tonhal), cottage cheese-t, zsírszegény túrót (az utóbbi kettőt sósan, zöldségekkel mártogatósnak, vagy édesítővel édesítve fagyasztott bogyós gyümölcsökkel édesen). Van választék bőven...
2023. máj. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
38%

Én pl most ettem meg fél kiló tiramisut. Tulajdonképpen bármit ehetsz, csak úgy kell elkészítened, tele van az internet diétás receptalternatívákkal. A tiramisuban amit ettem, kemény 600kcal volt, tele fehérjével...

Rákeresel a YouTube-n az adott étel diétás verziójára és tuti kiad pár találatot.

2023. máj. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi, majd nézelődök ;)
2023. máj. 14. 22:43
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazából mind a kettőt leírhatjátok mit esztek egy nap, de főleg az ételekre voltam kíváncsi
2023. máj. 14. 22:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Ugyanazt, csak kevesebbet.
2023. máj. 15. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
66%

Pizza: tortilla wrapp, rá szósz(sűrített paradicsom+ketchub+bazsalikom+oregano) +tetszőleges feltét, pl. sonka, light modzarella, tonhal, feta, olíva.

Cottage cheese, pászkakenyér, főtt tojás, sonka. Cottage cheeseből lehet jó fagyit is csinálni, van egy csomó recept a neten.

Túrógombóc light túróból, diétás verzió, neten szintén csomó recept.

Túrós diétás sütik.

Cézár saláta, Tonhalsaláta.

Lazacfilé, egészben sült pisztráng, hozzá sali vagy édesburgonya.

Tyúkhúsleves csirkemellel és sok zöldséggel, én frittatent teszek bele tészta helyett.

Édes almás rántotta, alma kis vajon megdínsztelve, tojás, édesítőszer, fahéj, vanilia aroma.

Majonéz helyett köretekhez csinálhatsz skyrből különböző szószokat, pl tzazikivagy fokhagymás szósz. Gyümölccsel és édesítőszerrel jó kis gyümölcsösjoghurtot kapsz.

Neten lehet találni egy csomó jó zabkásás receptet, arra is érdemes rákeresni. A maradékot majd intézi a YouTube és Facebook algoritmusa, mert ha ezekre mind rákeresel, tolni fogja a recepteket!

2023. máj. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Amit épp megkívánok :)


Ma épp brokolli-edami bab curry volt rizzsel, sajátával. Reggelire vajas pirítós roquefort sajttal, vacsira sütök bajor kolbászt (+mustár, káposzta mellé), mert kimaradt a hús az ebédhez.

Köztes étkezésekkor főleg gyümölcsöt, magvakat eszem, vagy egy szelet csokit, ha épp azt kívánom.


Holnap reggelire pirítós (minden reggel ezt eszem, mert kismillió feltétet tehetek rá), ebédre bolognai, vacsira még nem tudom, szerintem valami tojásos étel vagy ha marad, akkor lencseleves.


Ezen kívül reggel tejeskávéval indítok, délután sima eszpresszó és este még szoktam forró csokoládét inni, ha kívánom.


De gyakorlatilag bármit megeszek, ami jól esik - a sütik kivételével, azt utálom :(

2023. máj. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!