Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki szép karcsú és nincsenek...

Aki szép karcsú és nincsenek túlsúlyos és túlevéses problémái mit evett ma? És milyen mozgásokat végzett?

Figyelt kérdés
Szeretnék tanulni tőlük. Beleképzelem magam a helyükbe.

#soványak étrendje, mozgása a gyakorlatban
2023. máj. 16. 17:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

A meglevő szépségem - meglévő szubjektibitás. Nem vagyok túlsúlyos. Favágás után bringával mentem dolgozni. Fizikai munka, pakolás egész nap.

Reggeli tojásrántotta, sajttal, kolbásszal, kevés hagymával. Ebéd rakottkrumpli, vacsora olivás fokhagymás savanyú káposzta kenyér nélkül(!).

Este 7 ig kajálok, után nem, csak nagyon ritkán és keveset.

2023. máj. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 NedvesBugyi99 válasza:
Még megettem egy kakaóscsigát, 2 dl tejet, meg egy nagyon kevès krumplit hússal.
2023. máj. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Reggel 2 szendvics (hús nélkül, de sajttal)

Tízóraira egy tál áfonya

Ebédre borsófőzelék + gomba + tegnapról megmaradt kis darab csirkehús

Uzsonnára körte, banán, alma

Vacsorára 3 szendvics (hús nélkül)


Ma 20 percet futottam, de amúgy nem szoktam, csak el kellett mennem ügyintézni a szakadó esőben :D

2023. máj. 17. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
36%
Banánt, néhány szem nápolyit, nagy adag hasábkrumplit chilis szósszal mcdonalds-ból, és szintén onnan egy almáspitét, végül este kis m&m-set és egy csokit.
2023. máj. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
17%

Tegnapi étkezéseim:

1 tál csokis müzli tejjel

2 db Ferrero

1 szelet rántott hús sajttal és sonkával töltve, kukoricás rizs körettel (kis adag)

1 csomag Belvita keksz

8 szem Aldis egér csoki.

Vacsorázni, mozogni nem szoktam. Genetika, gyors anyagcsere.

2023. máj. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2023. máj. 17. 11:01
 17/19 anonim ***** válasza:

8 után: 2 dl tejeskv, és két toast pirítós (egyiken sajtkrém, másik bundásnak piros arannyal)

11 körül: egy karamellás keksz meg ittam egy teát kicsi tejjel

Ebédre bögrés leves (mert elment az áram :D) és edami bab-tonhal curry volt meg rizs (szerencse, hogy a sütő melegen tartotta)

17 körül valamilyen gyümölcsöt eszek

Vacsira sanszos, hogy kolbászos rántotta (ha azt kívánom épp).


Étkezések között magvakat rágcsálok (ez maximum napi össz egy marék), mert szeretem.


Sport: teljesen random, tegnap nem edzettem semmit, ma letolok egy 30 perces kardiót, mert van hozzá kedvem, de a napi min. 2 km séta általában megvan (messze lakunk a városközponttól és ott vannak boltok :)

2023. máj. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
39%

Reggeli: Házi kolbász csupasz kenyérrel, medve sajttal és egy paradicsom.

Ebéd: virsli leves, paprikás krumpli, nagyon kis adagot ettem, mivel későn reggeliztem és még nem voltam olyan éhes.

Nasik napközben: egy túrórudi, két kisebb csokiszelet, egy adag eper tejszínhabbal.

Vacsorázni még nem vacsoráztam, de valószínűleg valami felvágottat fogok zöldséggel.

Mostanában nem mozgok túl sokat, de pont ma el kellett szaladnom valahova biciklivel, kb 10 perc volt odavissza.

Azt hiszem nem én vagyok az egészség mintaképe. Nagyon összevissza eszek, mikor milyen kedvem van.

2023. máj. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2023. máj. 18. 00:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!