Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy a bőr lóg,...

Honnan tudom, hogy a bőr lóg, vagy pedig zsír van rajtam?

Figyelt kérdés

Felmerült bennem a kérdés, hogy gyakorlatilag nem is zsír van a hasamon, hanem a -40kg után a bőr ottmaradt..


3 évvel ezelőtt életmódot váltottam, 8 hónap alatt -35kg, majd most 3 hónap alatt még -8kg. (összességében -38kg, mert volt köztes állapot, 106ról mentem le 72re, majd fel 82re, most pedig 68 vagyok.)


Egyedül a derekamnál lévő résszel nem vagyok még mindig elégedett, de leginkább a hasam aljánál. A bőr az nyúlik a felsőtestemen kb mindenhol, viszont honnan tudhatom, hogy a hasam aljanál a bőr lóg, vagy pedig zsír van még ott?



2023. máj. 28. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Én is így jártam. Borzalmasan néztem ki, ráadásul borzalmasan is éreztem magam. Abbahagytam ezt a hülyeséget, visszaszdtem pár kilót és már nem lóg, plusz jobban is érzem magam. Ez az egész egy hatalmas baromság, csak én is későn jöttem rá.
2023. máj. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Valamennyi zsír biztosan van, de a nagyja bőr.
2023. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A bőr olyan rajtad mint az összegyűrt papír, ha nincs alatta zsír. Ami kötényhas jellegű vagy nem elég vékony/lapos, ahogy lóg, akkor még van bőven zsír.
2023. máj. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
Tükörbenézés nem jön szóba?
2023. máj. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy kevés lógó bőröm, de nálam eléggé egyértelmű. Nekem is az alhas a problematikus, de az alhasamon még van is jól látható zsír azért, viszont az alhasam alján látszik, hogy van egy kevés ilyen "ráncos" bőr (szóval ahogy előttem írták, olyan, mint az összegyűrt papír). Szóval nálam eléggé egyértelmű, hogy habár még van zsír a hasamon, de lógó bőr is. De amúgy ha nem tudod eldönteni, akár csatolhatsz egy képet is ide, hátha meg lehet mondani egyértelműen képről is.
2023. máj. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!