Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez mennyire tartható? Egészséges?

Ez mennyire tartható? Egészséges?

Figyelt kérdés

Régóta keresem a módszert arra, hogyan maradjak kcal deficitben. De engem rengeteg dolog csak éhesebbé tesz, illetve gyengül az akaraterőm estére. Most ezt találtam ki, 1600at eszem:


Reggeli egy normális, egészséges, fehérjedús étel, 500-700 kcal. Ebéd fibershake. Ha az árat kifogásoljátok, elmondanám, hogy kb 1000 Ft vagy annyi sem egy adag, én meg mivel nem vagyok egy főző zseni, általában vettem vagy rendeltem munkába az ebédet, ami 2000-2200 Ft volt. Ez a shake meg vízzel 116 vagy 136 kcal attól függ melyik ízű, 5 órára el is telít. Vacsora meg a maradék kalórián belül bármi. Ebben csak kalóriára figyelnék, az, hogy mi, nagyjából mindegy, azért nem mindennapos meki :D De pl rántott sajt sült krumplival meg ilyenek. Ha este eszem, akkor az az utolsó étkezés, akkor már nem kell attól félnem, hogy még bezabálok később, vagy éhes maradok, nem kell akkora akaraterő. Ha a shake után éhes vagyok esetleg, és nem bírom ki hazáig, akkor gyümölcs.


Mit gondoltok? Sajnos ez a mindig szilárdat kell enni dolog nekem nem jött be.


2023. jún. 5. 11:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy én arra számítanék, hogy egy pár napig működni fog, de egy idő után ki fog derülni, hogy mégse elég az a "kamu" shake ebédre. Úgy értem, hogy kamu, hogy gyakorlatilag becsapod a szervezeted, mert igen, a rost telít, de más nincs benne (ha jól sejtem, mi lehet az a fibershake).


Tehát ha egy hét után délutánonként azt érzed, hogy enervált vagy, nincs kedved semmihez, rosszabb esetben szédülsz, akkor át kell csoportosítani az ételeket. Esetleg a vacsora vagy a reggeli felét átrakod az ebédhez, de marad a fibershake is, és probléma megoldva.

2023. jún. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!