Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak úgy lehet fogyni ha éhes...

Csak úgy lehet fogyni ha éhes maradok?

Figyelt kérdés
Mindig ehsegerzetet érzek este 4-5ora körül ez másnál is igy van? Hogy akkor fogyasnal koplalni kell hogy fogyjon ?

2023. jún. 7. 18:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem, ha normálisan eszel, akkor nem leszel éhes.


Én is diétáztam egy időben, mert a térdem miatt kellett, mégis megoldottam, hogy nem voltam éhes, és fogytam is elég szépen.


Azóta meg súlytartok. Amikor éhes vagyok, akkor eszem, és ha épp csokit kívánok, akkor azt.


Ha éhezteted magad, sokkal rosszabbat teszel magadnak.

2023. jún. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
62%
Én napi 6 étkezéssel 26 kg-t fogytam. Peresze nem adagok. Kb 2-3 óránként eszek, így nem vagyok éhes.
2023. jún. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
62%
#10, valamilyen hormonális működéssel lehet összefüggésben. Szerintem nagyjából az történhet, hogy a sport javítja az inzulinérzékenységet, ezért jobban tudja a szervezet szabályozni a vércukorszintet, ezért nem zuhan be 2-3 órával étkezés után és nem leszel farkaséhes. De ahhoz, hogy ezt az elméletet alátámasszuk, elég sokat kéne méricskélni. Anélkül csak találgatás.
2023. jún. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Így van, ha mozgunk akkor megnyitunk egy zsírsejteken kívüli raktárt az anyagcserének. Ez az izom glikogén.

Tény hogy nulla mozgással, ha felülünk a vércukor hintára éhesebbek vagyunk mint ha mozgunk.

2023. jún. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
AZ éhségérzetet okozhatja, ha túl nagy távolságok vannak két étkezés közt, feltolod valamivel a cukorszinted váratlanul, nagy kalóriaértékű kajából eszel keveset, nem jók a mikortápanyagok sé hasonló dolgok. Viszont amit még nem boncolgattunk, hogy az éhség mögött pszichés ok is lehet plé az unalom, magány gyakran megjelenik éhség formájában is, tehát ezen is érdemes gondolkodni. Egyébként meg nem kéne éhezni diéta alatt.
2023. jún. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!