Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok? Az edzést...

Miért nem fogyok? Az edzést 3 hónapja csinálom,változatosan,a diétát 2 hete. 160 cm vagyok, 75kg. 76kgról indultam

Figyelt kérdés

Minden nap edzek,reggel 10perc szobabicikli,délután szintén 10p perc szobabicikli,majd utána súlyzós,saját testsúlyos illetve szalagos edzés

Az étrendem:

Reggeli: 80g zabkása 1 banánnal,fehérje porral

Tízórai: 2 tojás, 100g jégsaláta,1 db puffasztott rízs

Ebéd: 100g bulgur,100g csirke, 50 g uborka

Uzsonna: 100g alma,100g körte

Vacsora 80 g tejben bulgur

1 kávét iszok,amit édesítőszerrel csinálom, és kb 2 liter csapvíz,és fél liter citromos víz,amit elosztva iszok a nap során

Laktózmentes tejjel készítek mindent,mert érzékeny vagyok a laktózra.

Illetve egy fehérje turmixot iszok edzés után


Nem megy le kb semmi,se kg,se cm. És nem tudom mit csinálok rosszul.



2023. jún. 16. 09:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
A zsirod izomma alakul
2023. jún. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
66%

10 perc biciklizes az lofasz. Minimum 1 ora kene.

Sulyzozas pedig nem eget zsirt.

2023. jún. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Valamint add ossze a napi kajaidat mennyi kcal jon ki?
2023. jún. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%

Fogyni kalóriadeficittel lehet. Számold a kalóriákat, mást nem tudok tanácsolni.


Csak egy kérdés: minek tízórai és minek uzsonna? Ha rendesen eszel, akkor napi 3-szori étkezés bőven elég, legalább hagynád a szervezetedet pihenni és nem egész nap emészt.

2023. jún. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
47%

Az étrendedet mintha a Nők Lapjáról másoltad volna ki. A kérdés az, hogy mennyi a napi kalóriabeviteled? Ha nem vagy kalóriadeficitben a számok alapján, akkor hiába a 20 perc szobabiciklizés (ami nem sok kalóriát éget egyébként), hiába a szalagos edzegetés (ami nem sok kalóriát éget egyébként), hiába a zabkása, hiába a fehérjepor, hiába a bulgur, hiába a citromos víz, nem fogsz fogyni. Meg amúgy 2 hét alatt mire számítottál? 2 hét alatt egy drasztikus kalóriadeficit sem okoz érdemi fogyást testzsírból. A fogyás egy hosszútávú folyamat, ami több hétben/hónapban értelmezhető.

"fehérje turmixot iszok edzés után"

Miért? Fogalmad sincs mire való a fehérjepor, de azért iszod, igaz? Nincs meg szilárd ételből a hipertrófiához szükséges napi fehérjebevitel (kb. 1,5 g/tskg)? Ha nincs, akkor megértem, hogy iszol, de egyébként minek? Számolod egyáltalán a bevitt fehérjét grammokban? Számolod egyáltalán a kalóriát?

2023. jún. 16. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

A kalóriám ki van számolva,bőven beleférek a napiba

Amikor elkezdtem az edzést 30perceket bicikliztem,akkor sem fogytam

2023. jún. 16. 09:32
 7/24 anonim ***** válasza:
91%

"zsirod izomma alakul"

Ez a baromság egy biológiailag értelmezhetetlen bullshit. Ezt a hülyeséget nagyjából 10 évvel ezelőtt hallottam utoljára. Nem is gondoltam volna, hogy még létezik.

2023. jún. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%

"30perceket bicikliztem,akkor sem fogytam"

Amennyiben nem vagy egy műtét utáni rehabilitáción, vagy nem vagy egy 70 pluszos nyugdíjas, akkor ezek a 20-30 perces szobabiciklizgetések kicsit sem számítanak érdemi sporttevékenységnek, úgyhogy ezektől amúgy sem értem, miért vársz csodát. Ha elmondásod alapján számolod a kalóriát, deficitben vagy, akkor meg legyél türelemmel, mert 2 hét alatt értelemszerűen nem fogsz látványos és mérhető fogyást produkálni testzsírból.

2023. jún. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
A zsír,szénhidrát és fehérje is ki van számolva,mindent beleszámolok. Nem csinálok csaló napokat sem
2023. jún. 16. 09:35
 10/24 anonim ***** válasza:
82%
Türelem!
2023. jún. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!