Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Téged mi indított el a fogyás...

Téged mi indított el a fogyás felé?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy megláttál magadról egy képet, elérted azt a súlyt amire azt mondtad, hogy ebből elég, elolvastál egy könyvet, stb.

2023. jún. 16. 23:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetemista koromig egy 60 kilós versenysportoló fiú voltam, aki nagyon figyelt a táplálkozásra, és mindene volt a testmozgás. Aztán jött az egyetem, a kollégiumi élet, minden hétköznap hamburger mirelit pizzával, minden hétvégén sör unicummal, szépen-lassan kikopott az edzés is, teltek a szemeszterek, aztán egyszer csak azt mondta az unokatestvérem, hogy az igen, szép kis pocakod lett, meg jól megcombosodtál. Én ezután belenéztem a tükörbe, és basszus, meghíztam. Három év alatt simán felszökött rám közel 20 kiló. Ezt követően elővettem a régi tudásom, kalóriaszámolás, sporttevékenység visszaiktatása, alkohol kiirtása, életmód átalakítása. Szerencsére ez már sok évvel ezelőtti kitérő volt, azóta az egyik legjobb formámban vagyok.
2023. jún. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
92%
Egy olyan személy az életemben aki régebben fontos volt.
2023. jún. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Miután elértem a 100 kilót a mérlegen (170 centis nő vagyok) jól megijedtem - de nem eléggé, mert egy idő után felment 115-ig. Na az már tényleg megijesztett.
2023. jún. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
9%
Pedig nekem nagyon bejönne egy 100+-os nő
2023. jún. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
78%
Amikor futnom kellett a busz után és fájt a bokám tőle. Nehezen ment a lépcsőzés, kiköptem a tüdőm egy gyenge kocogástól. A ruhák szörnyen álltak; készült rólam egy kép és mondom Úristen, nem ilyennek láttam magam a tükörbe. De főleg a bokás dolog indította el és akkor még csak 19 voltam 150cm 56-7kg, annál már csak rosszabb lehet, ha akkor nem kezdek valamit. Most 24 vagyok és 49-50 körül mozgok. Jó nem voltam dagadt, de érdemes figyelni a test intő jeleire és még akkor elkezdeni amikor nem késő és nem akkora szenvedés.
2023. jún. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
92%
Nekem az, hogy megláttam magam oldalról, ülve egy tükörben. A belem előrébb van, mint a cicim :/
2023. jún. 17. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
90%
Nálam a sport jött először. Nem fogyás miatt kezdtem el, hanem puszta élvezetből. Aztán mivel megizmosodtam, gondoltam bűn lenne nem mutogatni a "világnak" hogy milyen jó formában vagyok :D
2023. jún. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
84%
#7 :)))
2023. jún. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
59%
A rezsiemelés, a kata eltörlése és a háromszorosára emelkedő élelmiszerárak.
2023. jún. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
85%

Pubertás koromban hirtelen duci lettem, de egyáltalán nem tűnt fel nekem, amíg barátnőm rokona fel nem vett minket kamerával, és visszanéztük. Én nagyon meglepődtem, hogy az én vagyok. Utána elkezdetem aerobik kazettára tornázni, futni járni, aztán szüleim beírattak aerobikra, és szép, csinos lettem.

Most így utólag nem tudom, hogy jó ötlet volt-e olyan fiatalon csinosnak lenni, mert ahogy hirtelen, pár hónap alatt a duci kislányból nagyon átalakultam, a környezetemnek, az osztályomnak a viszonyulása felém is nagyon megváltozott. Pedig belülről ugyanaz voltam. Akkor kialakult bennem valami nagyon mély csalódottság, hogy mennyire máshogy viselkednek az emberek, ha valaki hirtelen kívülről megváltozik, máshogy néz ki. És azt hiszem akkor - nem vagyok rá büszke - elvesztettem a bizalmamat az emberekben, és ebből a mai napig nem tudok kigyógyulni.

2023. jún. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!