Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kasza Tibi féle diéta működik?

Kasza Tibi féle diéta működik?

Figyelt kérdés

Szeretnék kicsit lefogyni,és érdekelne,hogy vajon a Kasza Tibi féle diéta működik-e, vagy inkább ne is gondolkozzak rajta?

Gondoltam arra is,hogy felkeresek egy hozzá értőt,és iratok vele étrendet meg edzés tervet. Nem tudom melyik lenne jobb.



2023. jún. 19. 09:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne gondolkozz rajta! Olyan kevés kcal bevitellel, amit előír a porai mellé, persze, hogy fogyni fogsz, nem az ő találmányán múlik.
2023. jún. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
És az étrend íratás? Az egy működő képes dolog? Sajkos nem értek hozzá, tudom hogy kalóriadeficitbe kell lenni,de nem tudom hogy hogy számolom ki,meg hogy döntöm el,mit kéne ennem egy nap,stb.
2023. jún. 19. 09:31
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Trógerség , biróságon beismerte a sertés hogy csalok a némberével . Ahogy Norbi kölök . Sok mozgás kevés vagy semmi nehéz étel tészta pékáru cukros dolgok finom liszt , de a műcukrok ártanak.
2023. jún. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%

Neki nagyon jól működik, egészen kikerekedett a pénztárcája :)


Nem a challenges szaroktól fogsz ott se fogyni hanem a mintaétrendben leírt minimális kalóriabeviteltől.


Éttendet íratni valakivel, - úgy, hogy az a valaki nem ismer - szerintem szintén értelmetlen.


Elég sokat diétáztam életemben, ha kell segítség akkor írj rám. Pontosan nem fogom tudni megmondani mit mikor mennyit egyél, ezt neked kell kitalálni, de egy irányt adhatok.

2023. jún. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
1. vagyok, dietetikusnak tanulok. Én sem látom értelmét random étrendeknek úgy, hogy nem ismerik a paramétereid, a szokásaid, így nem lesz hatékony hosszú távon.
2023. jún. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Elvileg pontosan számolják ki az alapján,hogy hány kg,cm vagy,és milyen fizikumod van. Fogalmam sincs pontosan,mert még nem érdeklődtem senkinél, csak olvasgattam ezügyben.
2023. jún. 19. 09:55
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Koplalós diéta rengeteg pénzért, könnyen találsz jobbat.
2023. jún. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
29%
Persze, hogy működik, vagy szerinted olyan rossz az a tavalyi 700 milliós bevétel? Pont az ilyen gondolkozni képtelen egyszerű tekintetűekből gyűjtötte össze, mint amilyen te is vagy.
2023. jún. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az oké, hogy adnak egy kalóriakeretet, meg hozzá egy mintaétrendet, de mi van akkor, ha telerakják a mintaétrendedet olyan kajákkal amiket meg nem ennél...


Na és itt jön be az, hogy ideig óráig megtartod a mintaétrendet, mert fizettél érte, és ez tuti működik, DE, pár hét-hónap után azt mondod a francba az egésszel, ez szar, én nem bírom egész életemben ezt enni, feladod, visszatérsz ahhoz, ami előtte volt, és leszel ugyan annyi kg, jó esetben, rossz esetben több.


Az alapján kiszámolni a kcal igényed, hogy férfi, nő, hány cm, és hány kg vagy, meg a napi aktivitásod alapján, egy BMR kalkulátor is kitudja (bár ez csak hozzávetőleges érték lesz, de jó kiinduló alap) találsz ilyet párat ha rákeresel.


4-es voltam.

2023. jún. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

A tipik magyar mentalitás... beszólol, lehurrogom mert kérdezett.

Nem rendeltem meg, egy kérdést tettem fel,hogy mi a vélemény a dologról,nem azt kondtam hogy én olyan húú de bekajáltam a dolgot.

8-as. Azt se tudod ki vagyok. Képzeld nem agyatlan vagyok,csak nem értek ahhoz,hogy hogy írjak egy étrendet és ebbe kérnék segítséget.

Gondolom te mindenhez tökéletesen értesz.. kokolyan nem is tudom mit vártam ezel a platformon...

2023. jún. 19. 10:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!