Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire fog lógni a bőr...

Mennyire fog lógni a bőr rajtam, ha lefogyok egy kívánt testsúlyra? Mondjuk 80kg

Figyelt kérdés

130 kg vagyok 174 centi

Láttam sztárok is lefogynak pl nagyon soványra ennyiből és mégse lóg a bőrük pedig hirtelen csinálják



2023. jún. 28. 16:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
Eléggé fog lógni. Erre vannak a plasztikai sebészek.
2023. jún. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Na jó de rohadt drága
2023. jún. 28. 16:03
 3/26 A kérdező kommentje:
Ahogy nézem csak hasról a bőr eltávolítás másfél millió, és akkor még hol a többi
2023. jún. 28. 16:04
 4/26 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudjuk sem a korodat, sem azt, hogy a bőröd mennyire rugalmas, de valószínű, hogy megviseli


Az egészséges testsúlyra hogy jött ki ez az 50kg?


Az férfi és nő esetében is a kórosan sovány a 174cmhez. (Kb)…

2023. jún. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Férfi, vagy nő?
2023. jún. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Nagyban függ attól, hogy hány éves vagy. Fiatalon még egész jól visszahúzódik. Egyébként egészség szempontjából megérné kicsit lefogyni akkor is ha nem marad túl feszes a bőröd. Ne a külső miatt aggódj hanem az egészséged miatt. Ez legyen az első szempont. Próbálj minél egyenletesebben, lassan fogyni és végezz súlyzós edzést is, hiszen az izom feszesít. Ha az is leépül a zsírral, akkor csak még jobban fog lógni a bőr.
2023. jún. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj háziorvossal. Ha dokumentált a kóros elhízás, az orvosi kezelés, és lefogysz, majd legalább fél évig tudod tartani a súlyod, akkor a bőr eltávolítása mint plasztikai műtét, támogatott.
2023. jún. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
40%
80 kilóra akarsz lefogyni, vagy 80 kilót akarsz fogyni?
2023. jún. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Azért sem feltétlen látod másokon a lógó bőrt, mert a ruha ápol és eltakar. Ez nem jelenti azt, hogy a ruha alatt semennyi lógó bőr nincs. Meg nyilván az életkortól, genetikától is függ, hogy mennyire húzódik vissza. 20 évesen szebb lesz az eredmény mint 40 évesen.


Én pl. fogytam 50 kilót, és nem tökéletes a bőröm, viszont szerintem annyira nem vészes, hogy plasztikáztassam. Igen, a bőröm nem olyan, mintha sosem voltam volna 50 kilóval több, viszont amilyen a bőröm, azzal együtt lehet élni, legalábbis én együtt tudok, az a lényeg. Szerintem kár ezen gondolkodnod előre, nem tudod, hogy mennyire fog lógni a bőröd és hogy hogyan fogsz hozzáállni.


Szerintem előre ezen kár aggódni, mert ezt úgy sem lehet előre megmondani.

2023. jún. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 20 kiló fogyás is látszik, mert aránytalanul, combra híztam, így amikor onnan lement, tök összeesett ott.


Más részeken nem latszik.

2023. jún. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!