Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kaja. Ez így jó lenne?

Kaja. Ez így jó lenne?

Figyelt kérdés

szóval.most egy hétig olyat csináltam, hogy pirítóst ettem csak zöldség+tejföl+tojással, viszont egy deka nem sok, annyi sem ment le rólam. ha ezek után mindent ennék, csak kevesebbet (jóval), mint eddig, az használna?november végéig szeretnék leadni kb. 7 kilót.(persze nem csak ennyit, de akkor lesz a szülinapom,és addigra jobban szeretnék kinézni.de folytatnám,ha hatásos) este 6 után nem ennék,chipset meg csokit is max heti 1x. valamit sportolnék is, de csak itthon tudok, felülésre meg guggolásra gondoltam, az jó?

remélem sok jó ötletet kapok!Köszi


20/160/74


2010. okt. 12. 23:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem mondta a kérdező, hogy egy cigánytelep közepén lakna.Amúgy meg Miskolcon nincs sportpálya???Vagy egész Miskolcon csak egy nagy cigánytelep????
2010. okt. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!