Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kefir dieta - velemenyek?

Kefir dieta - velemenyek?

Figyelt kérdés

Kiprobalnam - a valtozatossag miatt - a kefir dietat. Valaki probalta mar par huzamosabb ideig - mondjuk 1 het?

van rendes dietam, de mivel szeretem a kefirt, kivancsisagbol megprobalnam par napig csak azt fogyasztani.


2023. júl. 7. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Pár napig nyilván semmi érdemi hatása nem lesz se fogyás, se egyészségügyi szempontból, maximum egy kis rossz közérzet, émelygés, vagy hasmenés. Egyébként nyilván egy értelmetlen baromság. Ha fogyás a cél, akkor kalóriadeficit, ha pedig az egészség, akkor kiegyensúlyozott étrend. Ezek a kefir diéták, káposzta diéták, tojás diéták, leves diéták rövidtávon értelmetlenek, hosszútávon károsak.
2023. júl. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Idiótaság és egészségtelen. Hiányoznak, a rostok, a vitaminok. És mivel a vitaminok egymás felszívódását segítik, az se szivodik fel ami a kefirben van.


Az viszont szuper ha az egeszseges etrendbe beepited a kefirt is

2023. júl. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%
Undorító a kefír, ha úgy van, akkor inkább eszek joghurtot, bár azt sem kedvelem.
2023. júl. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3 en vilag eletemben csak gyumolcsjoghurtot voltam hajlando megenni, se natur, se kefir. Aztan amiota odafigyelek mit eszek megszerettem mindkettot, de a joghurtnal szerintem finomabb a kefir. a natur joghurtot magaban nem szeretem, vagy sosan de inkabb edesen (edesito + fahej + bogyos gyumi), szoval ez izlesek es pofonok
2023. júl. 7. 11:55
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as Akkor olvass utána az egészségre gyakorolt hatásainak, hátha megszereted. Persze, amíg 100%-os egészséges az ember, addig csak legyint rá, de ha valami olyan eü problémája lesz, amire a kefír csodaszerként hathat, azonnal félreteszi az undorát.
2023. aug. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!