Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reális lehet 6kg 1hónap...

Reális lehet 6kg 1hónap alatt? (62-ről 56kg-ra.)

Figyelt kérdés

Versenyszerűen judoztam (heti 9 edzés) szóval kb. bármit megehettem nem igazán híztam, (persze odafigyeltem) de lesérültem és fél év alatt feljött 6-7 kg. Ez a fél év alatt kb semmit sem mozogtam és egészségtelenül étkeztem.

Nagyon fontos lenne hogy egy hónap múlva jó formában legyek (külsőre, a judot abbahagytam). Egy hete már heti 35-40km-et futok és mindenhova biciklivel megyek, illetve kondizni is szeretnék 2-3-szor. Ch-t erre a hónapra minimálsira csökkentem, inkább sok tojás/tofu/hús/hal stb eszek és nagyon minimálisat. Szerintetek így elerhető ennyi kg fogyás? (Tudom, hogy nem egészséges, de most csak az a része érdekel, hogy elérhető-e, és csak egy hónapig csinàlnám.)



2023. júl. 8. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Igen, elérhető szerintem. Igyál mellé rengeteg folyadékot és egyél sok rostot.
2023. júl. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az nem lesz ugyanolyan. A mérleg mutathat ugyanannyit, de ennyi idő alatt nem tudsz 6 kiló zsírt leadni. 6 kiló vizet, izmot és valamennyi zsírt igen. A külsőd közelében sem lesz a réginek.

2-3 hónap alatt sokkal szebb lenne.

2023. júl. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Ha csak nem 100cm vagy, akkor koplalás nélkül nem nagyon lehetséges ez.
2023. júl. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Reális, csak nem egészséges, és nem biztos, hogy tartható.
2023. júl. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Ha több 10 kg plusz lenne rajtad akkor azt mondanám h igen, az első hónapban lemehet ennyi. De 62-ről 56-ra nem. Egyébként ha túl nagy lesz a deficit akkor minden izom lemegy rólad és lehet h a mérleg azt mutatja h elerted a cél súlyod de ha bele nézel a tükörbe azt fogod látni h egy xarul kinéző skinny fat vagy.
2023. júl. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Heti 1kg reálisabb, ha tényleg fontos az egészséged. Az - 4kg.
2023. júl. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kis súlynál nem. 1-2 kiló zsírnál nem fog több lemenni. Örülhetsz ha heti fél kg lemegy de lehet még lassabb is. Ez a normális egyébként. Nem az 1 hónap alatt 6kg irreális fogyási célok. Nem egy hónap alatt szedted fel, nem is várhatod a testedtől, hogy rohamtempóban engedje el.
2023. júl. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
6. Ilyen kis súlynál nem reális a heti 1kg mínusz. Az még 100kg felettieknek is nagyon nagy, nehezen tartható deficit.
2023. júl. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!