Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány hét alatt lehet komolyabb...

Hány hét alatt lehet komolyabb súlyt leadni Norbi diétákkal?

Figyelt kérdés
Én ma kezdtem el a norbi aerobikot és a youtube-s videókról, meg netről, és remélem nem csak kamu, hogy lehet fogyni tőle.Csinálom egy-2 hétig, és ha nem adok le egy kilót sem, akkor abbahagyom.De azért várom válaszaitokat:D
2010. okt. 13. 18:13
 1/3 anonim válasza:
1hét, 1 kiló az egészséges
2010. okt. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kérdésedben diéta szerepel,de lentebb meg erről már szó nincs,csak a 20 perces tornát csinálnád.Na most,hogy van ez?

A mozgástól függetlenül a ch csökkentésre 2-3 nap alatt reagál a test.Persze,csak ha jól és szakszerűen csinálják.

2010. okt. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1-2 hét? Szerintem el se kezdd.

Nagy súlyfeleslegből (20-30) heti egy, kicsiből (a 10 kg kicsi) heti fél kg reális úgy, ha diétásan kajálsz ÉS mellette naponta vagy legalább 2 napont 1 órát tornázol


Nem tudom, 2 hét alatt mire számítasz.

2010. okt. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!