Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak el legalább...

Hogyan fogyjak el legalább 15kgmot??

Figyelt kérdés
Eddig is ducibb voltam,ugyanis 155cm vagyok és tavaj még 57-59kg közt mozgott a súlyom mindig. De mióta összeköltöztem a párommal,hiába elején még szinte alig ettem 1 nap 1x-2x de keveset elkezdtem hízni. Először 1-2kg de már az is látszott a testemen. Többen is megjegyezték hogy nahát te hiztál. Pedig akkor még tényleg nem ettem sokat. De utána elkezdtem szedni fogamzásgátlót (Estelle) és azóta rengeteget eszek,nem vagyok éhes,viszont van bennem valami késztetés hogy egyek. És nagyon elhiztam, láthatóan is,egyébként kb 67-68kg lehetek most. Az a baj gyárban dolgozok,3műszak,úgyis álló munkát végzek,műszak végére nagyon elfáradok,meg hazajövök főzni,mosni takarítani kell,nehéz megoldani hogy eljárjak vagy akár otthon is edzek. Enni meg muszáj a munkába. Valami tanács esetleg ezt a nagy falásrohamot hogy lehetne megfékezni?? Mert éhes mondom nem vagyok,csak folyton kívánom az ételt. Ja meg persze energiaital,tea stb éjszakás műszakban kell,mert másképp nagyon álmos tudok lenni. Sokszor más műszakban is kell mert fáradt vagyok

2023. aug. 1. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
2023. aug. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az edzés nem számít annyit, mint az evés.

Kevesebbet kell enni vagy alacsonyabb kalóriatartalmú ételeket.

2023. aug. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"hazajövök főzni,mosni takarítani kell" - csinálja ezt mostantól a 'párod', te pedig eddz, kardiozz és érezd jól magad a felszabadult időben.
2023. aug. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az étkezés számit a legjobban. Sajnks a kalóriaszámolás lesz a megokdás és hogy a barátoddal aár mást vagy más alkalmakkor esztek. 153 centisként én minden barátom mellett híztam.


Az éhségre meg az a megoldás hogy nagyon tudatosan kell enni. Minden étkezésben nagy adag zöldség, teljes erteku gabona vagy tk pekaru es mindig valami feherjeforras.


Az en egyik exem tobbszor kiakadt hogy pl nem lehet kint kajalos programokat tartani meg nem eszem vele. Megkerdeztem hogy csinos es egeszseges legyek vagy jarkaljunk el. Na ezutan osztottuk a fozest, megtanult kaloriat szamolni. Felvaltva foztunk, 6 adagot 2 napra. En ettem 1 et, o 2t

2023. aug. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!