Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire normális, ha konkréta...

Mennyire normális, ha konkrétan az egész napot kibírom étel nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Feltűnt, hogy gyakorlatilag 1 teljes napot képes vagyok étel nélkül kibírni anélkül, hogy éhes lennék.


Mai napom:

Reggel 6 órakor keltem, 45 perc séta, majd súlyzós edzés + utána is séta (fogyásban vagyok, muszáj növelni a napi aktivitást.. :D), most tartok ott, hogy 28 ezer lépésem van, edzettem is és nem vagyok éhes. De ez minden egyes nap így van (nem minden nap 28 ezer lépés, de 20.000 megszokott lenni). A vércukorszintem teljesen normális, többször is mértem a mai nap kíváncsiságból.


De ez régebben is így volt. Volt, hogy tudtomon kívül 20/4-es böjtöt csináltam, amire csak később jöttem rá, hogy ez valójában böjt, amit csinálok. (20 óra kaja nélkül, majd a 4 órában ettem csak, ugyanígy edzettem és ugyanennyit léptem 1 nap) és teljesen jól bírtam, semmi éhségérzet.


Haverok folyton azzal viccelődtek, hogy én nem erről a földről származom, mert 0 kajával olyan kemény edzéseket csinálok, amilyeneket Ők sem csinálnak úgy, hogy esznek előtte. Van, aki kaja nélkül összeesik, fáj a feje, nem bírja, én pedig simán elvagyok 1 napot is nélküle. (jó, nem teljes 24 óra, inkább úgy fogalmazok, hogy reggeltől estig, de még este sem azért eszek, mert kopogna a szemem az éhségtől, hanem mert muszáj)


A testsúlyom normális, a BMI szerint a normál súly teteje. (173cm 72kg, férfi)


Ez mennyire normális?



2023. aug. 11. 17:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

6/10

Ennél kisebb bójtol es kaloriadeficittol nekem sokaig nem volt bajom. 2019ben 4 honapig csinaltam. Na azota nem tudok kigyogyulni a random remegésekből- végtagok zsibbadásából- véletlen szédülésekből. Mindet ez okozta. Az elején én is azt hittem hogy jól vagyok.


Ami tortenik hlgy olyan picu az ideg-izom es agy-gyomor kapcsolat hogy a tested nem tud szolni hogy ehezik. Nagyon nem egeszseges

2023. aug. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ja és az se egeszseges hogy 4 oran belul megegyel egy napi energiaszuksegletet mert brutalisan leterheli a gyomrod es egy iso utan redluxod is lesz
2023. aug. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha ilyen könnyen megy, akkor jó neked :D Én 2 hónapig szoktattam magam a 20:4 böjthöz, de a héten végre elkezdtem :D Néha nehéz, de inkább könnyű, ha jön is egy kis éhség, elmúlik. Normális, ha bírod :) nekem sokat segít abban, hogy tudjam tartano a deficitet, és még csak csirkesalit se kell ennem, ehetek bármit és így is fogyni fogok a deficit miatt, mert úgyse tudok 4 óra alatt annyit enni, hogy túllépjem :D
2023. aug. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!