Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van közöttetek esetleg, aki...

Van közöttetek esetleg, aki napi 2-3 óra szobabiciklizéssel fogyott le?Jelenleg napi 2 órát tekerek, de nagyon lassú az anyagcserém és hatástalnannak bizonyul.

Figyelt kérdés
Próbálom 3 órára emelni, persze napi két részletben, bár nem tudom, hogy érdemes-e vagy csak túlterhelem magam...

2023. aug. 15. 14:04
 1/7 anonim válasza:
14%
Elliptikus tréner jobban megmozgatna. Szobabicikli csak a lábadat edzi, elliptikus meg kb. mindenedet. Több izommozgás -> több kalóriaégetés.
2023. aug. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
én még mindig nem akarom elhinni, hogy itt tartunk
2023. aug. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mióta csinálod ezt? Ne fogd az anyagcserédre. Tekerj tovább (amúgy rendesen a szabadban sokkal nagyobb élmény), és figyelj oda a táplálkozásodra. Kevesebb kalóriát fogyassz, egyél sok rostban gazdag ételt.
2023. aug. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Minden mozgás számít, de ha többet eszel mint kéne, akkor ne várj fogyást. Én tudatosan összerakott diéta mellett, elég sokáig egyszerű duci tornát váltogattam szobabiciklivel, és sétával. A feleslegem legnagyobb részét így fogytam le.

Az utolsó pár kgnál lett lehetőségem csak úszni járni, így végül azt választottam sportnak állandóra, mert azt régen is szerettem, csak nem volt pénzem rá.

2023. aug. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Ahoz nornalis etkezis kell.
2023. aug. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ötöske nyílván....
2023. aug. 15. 21:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Tekerhetsz 5 órát is ha a kaja nincs rendben hiába. Attól h órákig tekersz még nem biztos h kalóriadeficitben leszel, márpedig ez kell a fogyáshoz.
2023. aug. 18. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!