Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már sírógörcsöt kapok? Segíts!

Már sírógörcsöt kapok? Segíts!

Figyelt kérdés
Szóval 1 hónapja még 65 kg voltam, és arról akartam volna lefogyni 61-re, nem is mértem magam máig, sportoltam, nem ettem fehér kenyeret, zsömlét, kiflit, meg ilyeneket, édességet sem, (najó, nagy ritkán). Ma pedig ráálltam a mérlegre és 66.3, amikor megláttam a sírhatnék jött rám. Tudom, tudom izmosodom, mert kinézetre sem nézek ki ennyinek, de akkor sem hiszem el. Segítsetek, mert szerintem az utóbbi 2 hétben már így is elég drasztikusra vettem a figurát, és már fejben ott tartok, hogy naponta csak egyszer eszek, akkor is fehérjét. Akkor mi lenne? Adjatok tanácsot. 1hónap múlva már tényleg 61 akarok lenni. :'( 17/L 170/66.5
2010. okt. 15. 19:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%

1 nem kéne koplalni

2 ha kakálás előtt méred magad többet mutat a mérleg

3 baromira nem értem mi a francért akarsz fogyni

4 ha menzesz előtt vagy a szervezeted visszatartja vizet

2010. okt. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha sportolsz, akkor izmosodsz és az izomnak nagyobb a fajsúlya, mint a zsírnak, tehát ezért mutat többet a mérleg. Szerintem.
2010. okt. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
de én nem akarok izmosodni... meg ennyivel? mert látom, hogy fogytam, sokkal vékonyabb vagyok...
2010. okt. 15. 19:25
 4/21 anonim ***** válasza:
hát akkor meg? a látszat a lényeg és az hogyha magadra nézel meg legyél elégedve.... :) ha még tovább akarod folytatni akkor csináld, de ne bízd magad a mérlegre! az a fontos hogy jól érezd magad!
2010. okt. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
de, nekem a mérleg a lényeg. sport miatt...
2010. okt. 15. 19:34
 6/21 anonim válasza:
100%

ne csak azt nézd h nem eszel. hanem azt h miben nagy a szénhidrát,hisz az ami hizlal,nem a zsír,meg az édesség.

nézd meg miben van kevés szénhidrát és azt edd.

2010. okt. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%

Akkor meg mi a jó szent szart rinyálsz? Örülj neki, bakker... az legyen az utolsó szempont, hogy mit mutat a mérleg, ez rengeteg tényezőtől függ.

És mivel nincs rajtad semmi túlsúly, ezért nyilván nem fogsz könnyen fogyni, megsúgom, a semmiből nem lehet.

Sportolj tovább, látod, hogy fogsz, ne vinnyogj a mérleg miatt, a lényeg úgyis az, amit látsz.

2010. okt. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
mondom a súly a lényeg, de köszi... aranyos vagy
2010. okt. 15. 19:54
 9/21 anonim ***** válasza:

Hallod, rossz lehet :( De ne folytasd ezt a napi egyszer fehérjét, mert kicsit tökreteszed magad. Gondolom versenyre kell, az előtt pedig az a jó, ha egészséges vagy.

Nagyon szar ügy, mert ugye ha izmod kevesebb lenne, akkor könnyebb lennél, viszont gyengébb... Sajnos nem tudok segíteni, maximum a mérlegelés napján ne igyál sokat, és mindenképp menj el előtte vécére. Esetleg szaunázni, hogy kiizzadd a vizet. Aztán utána lehet inni sokat. Bár nem tudom, ha közvetlenül a verseny előtt lesz a mérlegelés, akkor nem szerencsés, ha nem iszol... Jaj, nem lennék a helyedben :S

2010. okt. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Jaaaaj, hogy neked milyen nagy problémáid vannak, bárcsak nekem lenne ennyi bajom.

Nekem is fogynom kéne, de ma sem bírtam megállni, hogy ne zabáljak, ma eddig megettem 7 zsömlét, kb. 50cm gyulai kolbászt, 4 paprikát, 1 nagy konzerv cukros barackot, egy fél konzerv kukoricát, kettő mazsolás krémtúrót, most iszok egy dobozos kakaót, és még hol van éjfél? Pedig 11-kor keltem.

2010. okt. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!