Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Már sírógörcsöt kapok? Segíts!

Már sírógörcsöt kapok? Segíts!

Figyelt kérdés
Szóval 1 hónapja még 65 kg voltam, és arról akartam volna lefogyni 61-re, nem is mértem magam máig, sportoltam, nem ettem fehér kenyeret, zsömlét, kiflit, meg ilyeneket, édességet sem, (najó, nagy ritkán). Ma pedig ráálltam a mérlegre és 66.3, amikor megláttam a sírhatnék jött rám. Tudom, tudom izmosodom, mert kinézetre sem nézek ki ennyinek, de akkor sem hiszem el. Segítsetek, mert szerintem az utóbbi 2 hétben már így is elég drasztikusra vettem a figurát, és már fejben ott tartok, hogy naponta csak egyszer eszek, akkor is fehérjét. Akkor mi lenne? Adjatok tanácsot. 1hónap múlva már tényleg 61 akarok lenni. :'( 17/L 170/66.5
2010. okt. 15. 19:13
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
utolsó. hát büszke lehetsz magadra. fényezd csak itt a fogad, majom...
2010. okt. 15. 20:00
 12/21 A kérdező kommentje:
19:57. 1 hónap múlva Magyar Bajnokság, és addigra kell, minden nap mérlegelés, amíg versenyben vagyok, szóval a koplalás semmiképp nem jöhet számításba, és még nem kezdtem el, ezt a minden nap csak egyszer kaja és az is csak fehérje, de már tényleg nagyon tanácstalan vagyok, de te legalább aranyos voltál (: köszönöm!
2010. okt. 15. 20:02
 13/21 anonim ***** válasza:
31%
hisztis p*csa
2010. okt. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

figyelj aranybogár...


nincs az a pasas, aki nem bírna el egy 60egynéhány kilós leányzót


fel a fejjel, nem vagy debella, hiába is akarod magadnak bebeszélni! le merem fogadni, hogy te is tündibündi vagy, csak EL akarsz fogyni (nem, nem írtam el!)

2010. okt. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

ó b+ kezdted volna azzal, hogy versenysport és súlyra megy....



egyél rendesen, ne koplalj, de egy léböjt napot iktass be és menj a sport rovatba át, ott kapsz tanácsot

2010. okt. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
köszi annak aki aranyos, és ad normális válaszokat. (:
2010. okt. 15. 20:09
 17/21 anonim ***** válasza:
szégyen ez sok hisztis pics@... mindössze azért írsz ide, hogy sajnáltasd magad, gratulálok!
2010. okt. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Akkor nem vagy alkalmas arra a sportra, ha nem tudod tartani a megadott kg-ot.

Inkább menj máshova, mint hogy tökre tedd magad!

2010. okt. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én is pont 170 centi vagyok, és véletlenül pont 66 kiló. Nem vagyok kövér, csak izmos. Olyan combjaim vannak, mint a súlyemelőknek, és egy merő izom az egész. Ez alkati adottság. Nekem sem tetszik, mert mindig is úgymond "pipaszár" lábakat szerettem volna. Sajnos nálam is az van, hogy mivel alkatilag izomkolosszus vagyok lány létemre, ha sportolok és mozgok, nemhogy fogynék, hanem még több izom rakódik rám, és még többet mutat a mérleg. Ez van, ezt kell szeretni.

Ha ekkora kínszenvedést jelent neked a súlycsoport tartása, akkor nem lehet, hogy eggyel magasabbra kellene váltani?

2010. okt. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

"Olyan combjaim vannak, mint a súlyemelőknek"


Ne túlozz már légyszives. Egy súlyemelő az egy normális férfi hormonszintkének a 10-20 szorosát adagolja, fehérjebevitele 3* a egy normális embernek és mellette naponta több órát súlyzózik 200 kilókkal. Hogy a fenébe lenne neked alapból a ~60 kilóddal olyan combod?

2010. okt. 16. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!