Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne hasból (gyorsab...

Hogyan lehetne hasból (gyorsabban) fogyni (a felüléseken kívül)?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy ebbe a kategóriába tartozik-e, mert máshol nem nagyon láttam fogyásról kérdéseket. Tavaly nyáron végig külföldön voltunk (szülők) és így nem tudtam sportolni, de persze minden nap sétáltunk, nézegettünk a városban (London), de mégis valahogyan felment a hasamra egy kicsi és nem bírok belőle fogyni, pedig balettozok és ju-jitsuzok is.

És még1 kérdés: Szerintetek 157-8 centihez jó a 45 kiló, ha vastagabb a csontozatom és eléggé izmos vagyok (a ju-jitsutól, már 5 éve járok)?


Már végignéztem az ilyen kérdéseket, de mind csak bringázást, futást, fogyókúrát írtak, de gyerekként nem szabad fogyókúrázni. Mellesleg nem iszom kólát, nem nassolok, csak hetente 1x-3x eszem csokit, de semmi több (anya nem is enegdné) szoktam biciklizni, futni meg kifejezetten utálok és nem is olyan a vaáros, se a környék, ahol lehetne futni..


2010. okt. 15. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Én lépcsőzök és futok. Már ment le a hasamból,meg a combomból.
2010. okt. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet. :) Úgyis a lakásunkig 45 lépcsőfok van, a szobámba még plusz 2x8, szóval nem nehéz megoldani.

Amúgy bocsi a kérdésben a hibákért.

2010. okt. 15. 21:24
 3/9 anonim ***** válasza:

felüléssel nem égetsz zsírt a hasadon, csak izmosabb lesz, de a zsír ott marad.


[link]


ezek a gyakorlatok égetik a zsírt, ezt csináld, mondjuk 30-cat az első feladatból aztán 30-cat a következőből és ha végig értél, akkor kezd előről (sajnos csak 30 perc aktív tevékenység után kezdi a szervezet felhasználni a zsírt, energia forrásként)


sok szerencsét ;)

2010. okt. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Oh, nem is tudtam. :) Köszi szépen neked is. =)
2010. okt. 15. 21:59
 5/9 anonim ***** válasza:
bocsi hogy feleslegesen írok, csak szeretném majd később is megtalálni a linket:)
2010. okt. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha kép alapján nem érted a feladatot, akkor youtuben keress rá, rengeteg videó van :)
2010. okt. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem baj, utolsó előtti, én is csináltam már ilyet. :)

Utolsó: Nagyjából értem, de ha kipróbálom biztos megértem.

2010. okt. 15. 22:16
 8/9 anonim ***** válasza:
A súlyoddal nincs semmi gond, aki azt írta h fogyózz az hülyeséget írt:) igaz a zsírpárnákat csak diétával lehet eltűntetni, a felülések csak izmosítanak, de a te esetedben szerintem találj egy olyan sportot amit rendszeresen csinálhatsz, pl. kosárlabda vagy hasonló
2010. okt. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ju-jitsuzok és balettozok (meg lovagolok, de az inkább lábizom), szóval a sporttal nincs gond. A ju-jitsut szívesen abbahagynám (nem is akartam elkezdeni), de nem találtam még olyan sportot, ami nem úszás, nem kell futni és nem kajak/kenu. Azért így írtam, mert utaálom mindhármat. (Igen, kipróbáltam már.)
2010. okt. 17. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!