Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon elrontottam a mai napot?

Nagyon elrontottam a mai napot?

Figyelt kérdés

170 cm vagyok és 66 kg, még le szeretnék adni 4kg-ot.Eddig nagyon fegyelmezetten tartottam a fogyókúrámat, de ma elszaladt velem kicsit a ló. Ezeket ettem ma:

Zabkása,tejeskávé édesítővel, 100 ml narancslé, 6db cukormentes keksz, 4 db korpovit keksz, cézár saláta,kb. 100 g cartedor Light vanília fagyi,lecsó tarhonyával, kicsi pöttyös túrórudi,kicsi sportszelet, 2 goitto golyó.

Igazából nem terveztem ma bűnözni, a nap nagy részében még normálisan ettem, de estefelé nagyon megéheztem és falni kezdtem. Viszont most hatalmas bűntudatom van. Ugye ennyitől nem fogok hízni? 18/L



2023. aug. 23. 20:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm szépen az összes választ! :)
2023. aug. 24. 11:27
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Azert kezdtel falni mert delelott nem vittel be eleg kaloriat es eleg tapanyagot. Pl semmi feherje.
2023. aug. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk elég sokat elmond, milyen szr koplalós diétát folytathatsz, ha neked ez már "bűnözés".


Ha fel kéne osztanom hat étkezésre ezt, a felénél elfogyna a választható lehetőség.

2023. aug. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne emészd magad, itt nem a bűntudat a megoldás. Semmit nem visz előre, ha elkönyveled magad bénának vagy szar alaknak. Hanem az segít, ha megvizsgálod az elmúlt pár napot. Mi volt a baj az étrendeddel, ami ide vezetett? Túl alacsony volt a keret? Sokat sportoltál és nem számítottad be? Nem ettél elég fehérjét vagy zöldséget? Valamilyen ásványi anyag, vitamin hiányzik, mert nem elég változatos? Túl nagy a gyors felszívódású szénhidrátok aránya?


Ha csak az önfegyelmedre próbálsz hagyatkozni, az hosszú távon nem működik. Ha úgy alakítod a környezeted, hogy minél kevesebb önfegyelemre legyen szükséged, az nagyobb eséllyel válik be.

2023. aug. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy nap nem nap.

Ha falni kezdtél, ha csak egynapos, akkor nem okoz gondot. Tartsd az önkontrollt. Ha viszont lelki eredetű falásokról van szó, akkor meg mielőbb menj elébe...

2023. aug. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!