Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit híztam ma? (kérdésemtú...

Mennyit híztam ma? (kérdésemtúlrövidtudomblabla)

Figyelt kérdés
Tudom, hogy tönkreteszem magam, és nem a leoltásokra vagyok kíváncsi. Jóideje koplalok, de ma kénytelen voltam megenni úgy 1500-2000 kcal-t. Ez mennyi nyomot hagyhat?
2010. okt. 16. 18:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy naptól semmit, ne félj...

De tényleg ne csináld, ezt dafke ideírom, nem lesz jó hosszabb távon. Egy naptól semmi bajod nem lesz, átpörgeti a szervezeted, de most kéne ezután visszatérni a normál kajához, vagy holnap kevesebbet enni ennél de nem koplalni, és semmi baj nem lenne, nem híznád vissza talán...

2010. okt. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nahát, és tényleg értelmes választ kaptam, köszönöm. folyamatban van a dolog, minden nap picivel növelem a bevitt kalóriákat, csak nem megy olyan hirtelen a dolog, ez már pszichés alapon játszódik.
2010. okt. 16. 18:53
 3/12 anonim ***** válasza:
Ezzel az életmóddal könnyen kórházba kerülhetsz.
2010. okt. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
tudok róla. de már nem tud izgatni a dolog, és avval is tisztába vagyok, hogy ez a világnézet sem egészséges, így nem lenne szabad gondolkodni. megesik.
2010. okt. 16. 19:09
 5/12 anonim ***** válasza:

Elfelejtettem leírni, hogy miért, csak hogy ne letolásnak vedd.

A koplalás után hirtelen "sokat" (amúgy ez lenne a normál szükséglet kb.) enni azért nem jó, mert hirtelen megterhelheted a gyomrod, amit talán nem kell részleteznem, mi mindent okozhat (de azért írok pár példát, gyomorrontás, puffadás, hasfájás...). Muszáj lesz visszatérned a normál táplálkozáshoz, ha élni akarsz, de nem hirtelen, hanem fokozatosan.

2010. okt. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
igen, hát sajnos pillanatnyilag is érzem a hatást. amint már mondtam, minden nap picivel növelem az adagomat, de ezt a család nem tekinti elfogadhatónak és ma rendesen megetettek.
2010. okt. 16. 19:24
 7/12 anonim ***** válasza:

Akkor mondd el nekik.. Talán ez segítene valamit :) Amúgy én is visszaszokóban vagyok, drukkolok, hogy sikerüljön :)

(első voltam)

2010. okt. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
1500 kcal egy 40 kilós nőnek elég kb. Ha nálad ez bűnös nap, akkor a koplalás az milyen?
2010. okt. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__11..


Tehát hiába növeled,jól kitoltál magaddal. :(

2010. okt. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

23:53 - Ez nem ilyen egyszerű. Számít a magasság, a súly, az életkor, a nem, az aktivitás, a terhelés, a napi rendszer.


Napi 4-5-ször kellene enni kapásból, a kérdezőről gyakorlatilag semmit nem tudunk...

2010. okt. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!