Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért pont a hasamon hízok?

Miért pont a hasamon hízok?

Figyelt kérdés

55 éves vagyok, 167 magas és 105 kg. Nem vagyok sehol sem vékony, de a hasam az, ami feltűnően nagy. Mintha terhes lennék.

Az utóbbi 2 évben nőtt meg és így lettem kb. 10 kilóval súlyosabb. Miért?

Miért pont a hasamon hízok?

Ez így nagyon furcsa és csúnya.

A párom szereti a telt, duci testalkatot, de a hasam nem tetszik neki sem.

Autoimmun pajzsmirigy betegségem van és inzulinrezisztenciám.

Már nem eszek cukrot és odafigyelek az érkezésre. Ebédre csak fél adagot eszek. Nem is tudok sokat enni. Egy rendes adag leves után (pl. húsleves gazdagon, amiben hús is van), úgy megtelik a gyomrom, hogy mást nem is tudok enni, csak 3-4 órával később leszek éhes.

Máshol a testemen tudok fogyni, de a hasamról nem. Miért?

Soha nem sportoltam, ez tény. Ülőmunkát végzek. A mozgástól ízületi gyulladásom lesz és nagyon fáj. Ezért járok úszni heti kétszer.

Mennék szívesen minden nap, de erre nincs időm.



2023. szept. 6. 22:01
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Szomorú, hogy egy tudományosnak álcázott hülyeséget mennyire könnyen bekajál a boomer generáció.
2023. okt. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!