Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?...

Mit tegyek ebben a helyzetben? (lent hosszabban)

Figyelt kérdés

160 cm magas vagyok és 47-48 kg-os BMI alapján teljesen átlagos súlyom van, de Én mégis azt érzem van rajtam egy kis felesleg. Emiatt egy hónapja megcsináltam egy diétát is amivel szépen lementem 45 kg-ra. Jól éreztem magam úgy, de a főbb gondomat (erre akkor jöttem rá) nem is a súlyom jelenti hanem az hogy van egy kis felesleg a hasamon. Rengeteget sportoltam emiatt szépen meg is erősödtem, de a hasamról nem jött le a felesleg csak egy kevés viszont laposabb lett (gondolom mert nem ettem szénhidrátot --> nem puffadt fel), de miután abbahagytam a diétát és elkeződött a suli újra nasizni kezdtem (bár kevésbé mint a diéta előtt), és így a hasam nagyobb lett. Az izmok megmaradtak, de nem jön le a felesleg a hasamról.


Most azt találtam ki hogy abbahagyom a nassolást és csak kizárólag pénteken délután egyetlen egy darab egészségtelen ételt fogyasztok el (pl: croasson, csoki stb..)


Az étkezésem pedig így nézne ki:

Reggeli: alma/ bio müzliszelet

Ebéd: menza (itt nem eszem meg mindig a teljes adagot

Vacsora: Joghurt és kis müzli/ egy kis szendvics (barna kenyérrel)


Ha ezt elkezdem akkor lejöhet a hasamról az a felesleg? Milyen edzést ajánlanátok még mellé amit otthon megtudok csinálni? Esetleg hétvégente böjtöljek?


Előre is köszi a válaszokat!



2023. szept. 8. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Valoszinuleg nincs felesleged hanem ahogy irtad, egeszseges vagy, kifejezetten vekony. A baj hogy nem vagy izmos ahhoz hogy formás legyél. Ha egy kockahas felett lenne a mostaninfelesleged a hasadon akkor észre se vennéd


Tehát amit javaslok hogy egyél ennél többet és eddz. Ha csak a hasad zavar akkor arra. Pár hónap alatt lesz eredménye

2023. szept. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Dehogy van átlagos súlyod. Az átlag alatt vagy 160cm 48kg? Én kb csontváznak érzem magam az 166cm-mel meg az 54 kilómmal. ne fogyj le 45 re..
2023. szept. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Egyél többet! Sokkal többet. És mellé mozogj, építs izmot
2023. szept. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Azoknak igaza van, akik azt mondják izmosíts.


Viszont eszembe jutott, hogy nem lehet, hogy te még azt látod túlsúlynak, hogy a belső szerveid kinyomják a hasad?

2023. szept. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Bármit ehetsz, csak mértékkel. Nem kell ehhez diétáznod.

Ami a hasadat illeti, nincs helyi zsírégetés.

Végezz súlyzós edzéseket (is) az egész testedre.

2023. szept. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy átlagos, már egészségtelenül alacsony testzsírszázalékod van!

Próbáld megérteni, hogy a női testre ( a hasra is! ) KELL a zsír! Szükséges, fontos, és normális!

Teljesen természetellenes, ha egy lány hasán nincs egy kis zsírpárna, ráadásul nem is esztétikus a deszkahas!

Ha önképzavarod van, akkor tagadás helyett kérj szakmai segítseget, egyáltalán nem szégyen!

2023. szept. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj el pszichiáterhez ha szerinted az ígyis kórosan alacsony testsúlyból diétázni akarsz, mert mentálisan beteg vagy.
2023. szept. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!