Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mitol volt edes a...

Szerintetek mitol volt edes a zsomle? Szamottevo kcal ertekbe? Hosszabban leirom

Figyelt kérdés
vettem ma ket sima zsomlet es tortem belole es ahogy bevettem ilyen edes izt ereztem egybol... szoval még meg se ragtam meg semmi. Utana egy masik falatnal is. De utana tobbszor nem. Ez mitol lehet? kivulrol nem latszodott rajta semmi. Lehet hogy amikor pakoltak ki a boltba elotte valami edes peksutemenyhez nyult a dolgozo? Most ezt valahogy szamoljam bele vagy nem szamottevo kaloriaba?

2019. júl. 4. 19:46
 1/7 anonim válasza:
Nyilván nem számottevő. Biztos valami édes süti mellett volt tárolva.
2019. júl. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hat ahonnan elvettem mellette kifli volt meg csak sos dolgok de gondolom mashogy erted es ertem. Csak azert rossz erzes volt... na mindegy .
2019. júl. 4. 20:08
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pék-cukrász vagyok. Már a szállítás előtt a raktározás során érhette szerintem cukor. Nálunk pék gyakorlaton a lemezekről leszedve nem mostunk kezet az édes és a sós termékek csomagolása közben. A porcukorral szitált termékekek érintése után simán hozzányúlhattunk a sós termékekhez. Ez leginkább a sietés-kapkodás végett volt. Éjszakai műszak végén több száz legyártott péksüti után, hulla fáradtan a fenének van kedve kiszaladgálni kezet mosni a porcukrozás után. Nyílván pl. a kakaóscsiga pakolás után mostunk kezet. Ja és megsúgom a legtöbb helyen ez így megy.
2019. júl. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hat ez eleg rosszul hangzik..😅 csak nemtudom,hogy akkor igy tokre rossz ertekekkel szamolok?! ezt sehogyse tudom hozzaszamolni, vagyis nemtudom mennyinek szamolhatnam.. mert oke latszodnj nem latszodott semmi de ereztem..
2019. júl. 4. 21:10
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Bmeg két mikrogram porcukor szerinted számít?!?!?!
2019. júl. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megnyugodhatsz, nem számít ebben a mennyiségben. :)
2019. júl. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
5ös ugyanez jutott eszembe. Eleve, ha zsömlet eszel, ne szamolgass kalóriát, főleg, ha sima fehéret vettél.
2019. júl. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!