Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Írnátok egy pár könnyen...

Írnátok egy pár könnyen megvalósítható vacsora ötletet? (ha húsból csak sertést és halat eszem)

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy zöldség és valami szárnyas szerepel mindig vacsorára a diétás menüknél, de én arra gyerekkorom óta rá se bírok nézni a szárnyashúsra...

Csak zöldséggel viszont nem lakom jól vacsira.

Így aztán valami szendvicset eszem, ami nem a legjobb, na de éhen se szeretnék halni :)


2010. okt. 17. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát én fogyókúra alatt ilyeneket fogyasztottam:


- Rántotta (ezzel jól lehet lakni, és nem is annyira hizlaló. Kevés olívaolajon süsd ki.)

- Tonhal (lehet simát is kapni, de az nem valami laktató. Vannak a boltban külön tonhalsaláták is, melyben a halon kívül van bab, kukorica, hagyma, borsó stb is... alacsony a kalóriatartalma, de nagyon laktató tud lenni)

- Egy kis oliva olajon almakarikákat sütöttem ki néha. Ez sem valami laktató, de nagyon finom tud lenni.

- Olíva olajon hal megsütve.

- Főtt tojás salátával.

- Gyümölcssaláták.. neten vannak fenn jó receptek.

2010. okt. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Sokat segítettél!

Holnap nézek is tonhalas konzervet! (már meg is éheztem rá...).

És már keresek is a gyümölcs salátára. Ez eddig eszembe se jutott.

2010. okt. 17. 22:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Vacsorára teljesen jó a szendvics (pláne, ha zöldséget is eszel mellé), ebédre egyél valami rendes ételt, ne szendvicset, a szendvics jó reggelire, tízóraira, uzsonnára, vacsorára, az ebéd legyen teljes, és remélem, mozogsz is.

Anyu cukordiétán van. Ő valahogy így csinálja. Az ebéd főtt étel, a többi vagy szendvics, vagy valami könnyebb kaja. Közte gyümölcs.

2010. okt. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!