Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szoptatás alatt fogyni, de...

Szoptatás alatt fogyni, de hogyan?

Figyelt kérdés

Olyan módszert keresek, ami nem drasztikus, heti max 1 kiló fogyás.

Szénhidrát megvonással lehetséges? Napi 100 gr-ra gondoltam max.


2010. okt. 18. 00:26
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

Nem megvonás,hanem csökkentés:).Azt is inkább fokozatosan csináld ne drasztikusan.2 hetente csökkentesz rajta.

Az elegendő fehérjére,vitaminokra meg figyelj,egyél eleget.

Egyébként mennyi ch-ról indulnál?

2010. okt. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen-igen csökkentés :D


Olyan 200-ról :S



Mozgás terén mit lehet? Mondjuk szobabicikli? Elég intenzíven+torna?



Terhesség előtt is fogyóztam, sokat mozogtam, de most így szoptatás alatt fogalmam sincs mi az ami jó, nem akarok ártani a babámnak, de azért már a 85 kilómat nem esik jól cipelni.

2010. okt. 18. 01:09
 3/5 anonim ***** válasza:
30%

Jaj ne viccelj már,hogy napi 200g az állandó ch bevitel:).

Ha veszünk egy átlagos női magasságot-mert nem írtad-165 centi és hozzá 85 kiló,ahhoz 600-1000g vagy több ch-t kell bevinni naponta.A 200g bőven diétás érték,szóval attól nem híztál volna meg.

A szobabicaj jó ötlet.Én így csinálom

5 perc 3as fokozat,5 perc 4es fokozat

6 perc 3as fokozat,4 perc 4es

7 perc 3as,3perc 4es

És így tovább.Persze indulásnak csinálhatod 1es,2es fokozaton is.napi 40-50 perc elég.

2010. okt. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A hízásom nem mostani! az első terhesség alatt szedtem össze majd tovább híztam, és 90-ről sikerült lefogynom 85-re majd terhes lettem újra. Mivel terhességi cukorbetegségem volt(?) így napi 180 g volt a ch, ehez tartottam magam, amennyire tudtam, így most sincs több 200-nál. Kissé laikus vagyok, de gondolom ezért nem is hízok és nem is fogyok. Ha kevesebb a ch talán megy majd lejebb is, engem az sem zavarna, ha csak heti fél kiló, csak mennjen le, mert látni akarom az unokáimat. :)


Akkor leporolom a bicót. Fokozatokat nem tudom hogy vannak rajta, elég régi már, tekerős, valamivel tovább tekerem, mint a fele. Fél óra alatt 6 km mutat, de rettentően kifáradok, le is izzadok.



NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM A SEGÍTSÉGET!!!

(és nem ordibálok, csak hálás vagyok)

2010. okt. 18. 02:48
 5/5 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem csináld úgy, hogy jó minőséget eszel csak. Szóval semmi, de semmi feldolgozott étel, csak ha Te dolgozod fel. Csak jó minőségű rozskenyér, fehér kenyér és zselmle, kifli, kilőve, max. reggel 1 db. Este ne egyél semmilyen pékárut. Egyél kevés tésztát és csak ebédre max. ilyesmi, szerintem segíteni fog. Ja, és egyél 5x, egyél gyümölcsöt és sok-sok zöldséget. Krémleveseket. Rengeteg vizet igyál és cukormentes teákat. Szerencsés helyzetben vagy, mert a szoptatás mellett könnyebb fogyni, főleg ha tényleg egészségesen eszel!

Kitartás!

2010. okt. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!