Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » SZoptatas utan szeretnek...

SZoptatas utan szeretnek fogyni 6-7 kg-ot. Hogyan?

Figyelt kérdés

10 honapos a lanyom es egy honapja nem szoptatom. Eddig a tejemet ovva se nem tornaztan se nem dietaztam, de most nagyon muszaj lenne. Segitsetek ha tudtok.

Koszi


2010. ápr. 19. 13:15
 1/2 anonim válasza:

[link]


keresgélj need egfelelőt és hajrá :)

2010. ápr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én megnéztem a belinkelt oldalt (bár a szabályzat szerint nem szabad weboldalakat reklámozni?), most hallottam erről először, de azt kell mondjam, szerintem felesleges neked azt a terméket megvenni ugyanis az oldal legalján ez áll, idézem:

"Az eredmények egyénenként változóak lehetnek.

Az xxxx program csak egy csökkentett kalóriatartalmú étrend részeként segítheti a karcsúsodást vagy a testsúlykontrollt.

A termékek fogyasztása a hivatalos xxxxx ajánlás szerint terhes és szoptató kismamáknak nem ajánlott."


E helyett ajánlom:

1. Tűzd ki az általad ideálisnak tartott CÉL-t! esetedben 7kg zsír leadása.

2. felmérni a szinten tartó kalóriaigényedet, PONTOSAN! amivel se nem hízol se nem fogysz.

például kijön, hogy 1800 kalória/nap

3. A zsírvesztéshez kalória hiány kell, ezért készíts magadnak

egy személyreszabott étrendet pl. 1800 kalóriára (vagy késszítess egy dietetikussal

vagy személyi edzővel jó pénzért, de ezt mindenki meg tudja csinálni egy kis kísérletezéssel)

4. HA meg akarsz szabadulni a testeden lévő zsírtól akkor energia

azaz kalória deficitet kell kialakítanod, ezért csökkentsd 10-25%al ( pl 1500 kcal)

a kalória bevitelt.

Igy tested több energiát használ el mint amennyit beviszel,

a hiányt a testeden lévő zsírból pótolja, azaz lemegy a zsír!

5. ha elérted a kívánt célt akkor állj vissza a szintentartó energia beviteledre 95-105% ra.


Ez a módszer lassú, nem látványos, kitartást igényel,

szemlélet és pici életmód váltást is igényel, de biztosan működik és teljesen ingyenes :) én kipróbáltam és bevált.


Nem kell bedőlni a reklámoknak mert csodaszerek csak a mesében vannak.

2010. ápr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!