Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen receptet mondanátok,...

Milyen receptet mondanátok, amivel mínél több zöldséget tudnék elkészíteni, úgy, hogy az egészséges legyen?

Figyelt kérdés
Mármint létezik a lecsó és a rakott krumpli, de azokban az olaj vagy tejföl nem a legegészségesebb. Érdekelne az édes krumpli (akár sima krumpli is), répa, zeller és valamilyen hüvelyes kombinációja, hogyan tudnám esetleg azokat egy második fogássá főzni, úgy, hogy nem csak a tepsibe teszem és a sütőben hagyom, hanem valahogyan érjenek össze az ízek?
2023. okt. 4. 12:18
 1/7 anonim válasza:
Keress receptet hozzá forks over knives-on.
2023. okt. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Mi bajod az olajjal és a tejföllel?
2023. okt. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Főzelék, leves, ragu? Én előbbi három formában rengeteg különböző zöldség egyvelegét el szoktam készíteni jól ízesítve és fűszerezve.
2023. okt. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sütőzacskóban hússal együtt sütve nagyon finom. Valamint a főzeléket is lehet kevés rántással készíteni. Fél kiló zöldbabhoz ha teszel 1 evőkanál finomlisztet, egészség szempontjából nem oszt, nem szoroz. Zsiradékot azért érdemes hozzátenni, mert sokat dob az ízén.
2023. okt. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A ragura gondoltam én is. Az olajjal, tejföllel csak annyi bajom van, hogy próbáltam low carb diétát és túl ettem belőle, úgyhogy merem azt feltételezni, hogy ha nem sok zsírt viszek be, akkor ehetek jóízűen, ha már egyszer rostosat eszem. Ezért.
2023. okt. 4. 13:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Zöldséges rizottó.
2023. okt. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lecsóba minimális olaj kell…
2023. okt. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!