Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elfogadható teljesítménynek...

Elfogadható teljesítménynek számít egy év alatt 25 kg fogyás?

Figyelt kérdés
2023. okt. 18. 08:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem elfogadható, hanem nagyon jó. Ügyes vagy!
2023. okt. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Tökéletes teljesítménynek számít, de ha itt azt írná valamelyik kommentelő, hogy nem tökéletes vagy nem elfogadható, akkor onnantól nem lennél elégedett a fogyásoddal?
2023. okt. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de sosem értettem az ilyen kérdéseket.

Ez nem egy verseny, amit minél gyorsabb/nagyobb mértékű fogyással lehet megnyerni.

Nagy valószínűséggel az egészséged érdekében kezdtél fogyni, és remélhetőleg nem anorexiába fogytad magad egy év alatt. Persze, hogy jó teljesítmény, bármi jó, amitől jót teszel az egészségednek. Ha nagyon elhízott voltál, akár a testsúlyod 5-10%-ának zsírból való elvesztése is jótékony hatással van az egészségedre, bármennyi idő alatt történik ez. Remélhetőleg felkészültél arra, hogy megtartsd ezt a súlyt, ha nem szeretnél tovább fogyni, illetve tartasz szünetet, ha még további fogyást tervezel, mert nem lehet állandóan kalóriadeficitben élni, az a későbbi súlytartási tervekre és az általános egészségedre is rossz hatással lehet. Tehát szuper, hogy ennyit fogytál (20 kg, 10 kg stb. is szuper lett volna), sok sikert ennek a fenntartásában és az egészségre törekvő életmód folytatásában.

2023. okt. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%
Ez nagyjából heti fél kg súlyvesztés. Ez lenne mindenki számára a legjobb ütem.
2023. okt. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
57%
Szép eredmény, bár a túlsúlyodtól függ. 200 kilóból kevés, 80 kilóból kiemelkedő teljesítmény.
2023. okt. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
81%
Akik lepontozták a 4# válaszom, azok remélem tudják, hogy tanulmányok alapján heti fél kg zsírnál nem tudsz többet leadni.
2023. okt. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

A fogyás NEM TELJESÍTMÉNY, hanem eredmény.

De ettöl függetlenül szép, gratulálok

2023. okt. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
6-o: Én nem pontoztalak le, de ha már tanulmányokat emlegetsz, gondolom talán nem csak felületesen értesz a témához. Ebben az esetben kár, hogy azt gondolod van olyan, hogy "mindenki" számára legjobb ütem (ütem vagy nagyjából bármi más ezen a területen, nem igazán lehet olyan dolgot találni, ami "mindenki" számára a legjobb) - nekem például ez lenne a problémám a válaszoddal. Inkább gondolj rá százalékokban, a testsúly 0,5-1%-a közé érdemes belőni a heti zsírvesztési célt.
2023. okt. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

#8

Igen, így utólag visszaolvasva ez a százalékos gondolatmenettel átadni a mondandóm valóban jobb lett volna, hisz nem mindegy hogy valakin 10kg, vagy 70kg felesleg van.

2023. okt. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
9-es, pacsi :) Kicsit szőrszálhasogatásnak tűnik, mert valóban nagy átlagban kb. igaz, és azért ritkább, hogy 80-100 kilókat akarnak leadni emberek, de azért néha jó szőrözni, a pontosság kedvéért :)
2023. okt. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!