Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyási módszert...

Röcsögei Péter kérdése:

Milyen fogyási módszert ajánlotok, ami mellett műszaki/szellemi munkában teljesítménycsökkenés nem jelentkezik?

Figyelt kérdés
Ha bármikor nem azt eszem, amit éppen megkívánok, beáll nálam az agyhalál. Szeretek programozni, rendszerek között kapcsolatot teremteni, amik más évtizedben készültek, és tök máshogy működnek, szóval mondjuk egyszerre assembler és python. Az elektronikát oviban szerettem meg, és az utóbbi 30 év ipari kütyüit össze tudom kapcsolni, bárhogyan kérik. A táplálkozás nagy hatással van a problémafelismerő és megoldó képességemre. 110 kilóról 80-ra szeretnék fogyni, de nem megy munka mellett. Mit csináljak?

2018. szept. 10. 05:14
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Emeld fel a s~gged és kezdj sportolni!
2018. szept. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Ha szereted a rendszereket, tudok ajánlani egy-két jó rendszert: kalóriabázis, kalóriaguru stb. Ha tetszenek, és annyira ász vagy, lehet, még fejlesztési javaslatot is tudsz nekik adni.
2018. szept. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég, ha sport és diéta mellett odafigyelsz a rendszeres étkezésre (lassú felszívódású szénhidráttal), hogy ne ingadozzon a cukrod és szedsz valamilyen agyserkentő vitamint (főleg B). Ha fáradtnak érzed magad, ezekkel lehet a baj.
2018. szept. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg kell találnod azt a módszert, ami mellett nem lesz semmi gondod. Nem tudhatom, neked ez mi. Én speciel lerobbanok kevés kalória mellett, nekem sokat kell mozognom. S az étrend se mindegy, ugyebár, de ki rengeteg szénhidrát, ki rengeteg zsír és kevés szénhidrát mellett van topon.
2018. szept. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!