Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elfogadható teljesítménynek...

Elfogadható teljesítménynek számít egy év alatt 25 kg fogyás?

Figyelt kérdés
2023. okt. 18. 08:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Az átlagban közel fél kg mínusz hetente. Szép eredmény. Grat!
2023. okt. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

15kg is teljesen rendben van, ahogy 25 is nagyon szép eredmény.

A fogyásért meg kell küzdeni. A kevesebb fogyás is kemény munka eredménye, azt se szabad lebecsülni, és ez nem verseny!!! A lassabb haladás is teljesen rendben van.

Engem pl leszóltak itt, amiért lassan fogytam nagy súlyból, de pont leszartam. Nekem így volt jó, mivel nem gyors, éhezős koplalós fogyókúrában gondolkodtam, hanem fokozatos lassú fogyásban és életmódváltásban. Számomra ez egészségesebbnek, élhetőbbnek, és tartósabbnak bizonyult.😊

2023. okt. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm szépen a válaszokat!
2023. okt. 18. 22:02
 14/16 anonim ***** válasza:

“Akik lepontozták a 4# válaszom, azok remélem tudják, hogy tanulmányok alapján heti fél kg zsírnál nem tudsz többet leadni.”

Igen csak ha fél kg-ot fogysz az nem azt jelenti h leadtál fél kg zsírt.:) mert nem csak zsír megy le ha fogysz, hanem víz vagy pl salakanyagok is utóbbi főleg az elején később pedig izom is. Tehát ez nem így működik h fél kg-ot fogytam akkor lement fél kg zsír. A heti leadott kg vagy dkg 50-75% csak a zsír, attól függően h a diéta melyik szakaszában járunk.

2023. okt. 22. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Hogy a kérdezőnek is válaszoljak. Elfogadható de a pontos válaszért tudnunk kellene h hány kg-ról indultál, milyen a nemed és a magasságod. Persze itt most mindenki odáig van mert a többség 5 kg-ot se tud leadni hónapok alatt de ha te egy 160 cm-s nő vagy aki mondjuk 110 kg-ról indult akkor az a 25 kg egyértelműen kevés 1 év alatt. Ha viszont 80-ról indultál akkor fantasztikus. Én fél év alatt fogytam 25 kg-ot 95-ről 70-re ami heti 1 kg átlagban. Egyáltalán nem éreztem gyorsnak, és nem is koplaltam, úgy alakítottam ki a diétámat h amit eszek eltelítsen tehát lassú ch, sok zoldseg, gyümölcs es fehér húsok. És miért nem adtam fel? Mert nem csináltam tiltólistát, ugyanúgy ettem a kedvenc kajáimat akkor is ha magas kalória tartalmú de persze nem annyiszor mint korábban és mértékkel, ennyi a titok.
2023. okt. 22. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
A kérdező szerintem nem versenyként tekint a fogyásra, de az emberi szervezet sajátosságai alapján van egy felső, időegységhez kötött határ, ami ideális. Afelett pedig egészségtelen.
dec. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!