Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet az hogy 43 eves...

Hogyan lehet az hogy 43 eves fitnesz edzo kicsattan a sok energiatol naponta fut, tornazik, en meg 32 evesen lusta vagyok mint a fold?

Figyelt kérdés
nov. 9. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Ha egyszer felállsz és elindulsz, még te is lehetsz 43 éves fitneszedző.
nov. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Ugy hogy a sport karban tartja a testet.

De te ha jol ertem szimplan motivalatlan vagy.

Az edzo ugy dontott hogy torodik az egeszsegevel es az allokepessegevel te meg ugy hogy nem.

Ha aktiv eletet elnel, te is kicsattanal az egeszsegtol. Raadasul boldogabb is lennel mert a kozgas endorfint termel

nov. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 budai_lány válasza:
97%
Azért mert fitness edző, te meg gondolom nem vagy az
nov. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
29%
Úgy, hogy Te egy hitvány szar vagy, Ő meg pont az ellentéted.
nov. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Velem konkrétan az történt, amit az egyes mondott :D (Igaz tinédzser koromban versenysportoló voltam, és kihagyás után tértem vissza, viszont közben rettenetesen belustultam és elhíztam) Úgyhogy lehetséges. Ettől még nem vagy "hitvány szar", mint a 4-es oly kedvesen mondta, de valóban csak el kell indulni.
nov. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

A kérdésedben benne van a válsz: lusta vagy.

Ha zavar ez a helyzet akkor változtass. Ha el akarsz érni bármit azért tenni kell.

nov. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
Velem ugyanez történt, amikt az 1-es írt, a különbség csak annyi, hogy nekem 48 évesen jutott eszembe a felállok és teszek valamit, most, tíz évvel késöbb sokkal jobb állapotban vagyok, mint akkor voltam, teljesen másként, sokkal jobban érzem magam a börömben
nov. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
95%

Régen én is szálkás, kisportolt voltam.

Most szimplán csak jól nézek ki 33 évesen.

Az az igazság, hogy a sok meló leszív ja az életerőm.

Amúgy szívesen sportolnék de emberhiány miatt 2 ember munkáját végzem (ahogy tudom, bírom) ezért örülök ha regenerálódok egy picit. Igazából eddig csak a kockás hasam tűnt el de nem eresztettem pocakot.

Lesz majd egy kis Pihi akkor felülésezek majd.

Csinálni kell nincs mese.

Ha elkezded csak napi 5 perc torna aztán majd 10-15 stb akkor jobb lesz.

Csak el kell kezdeni.

nov. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
A fitneszedző nem mozgáshiányos munkát végez, neki nem kell extra beszervezni magának az edzést.
nov. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
52%
Agyi teljesítmény összehasonlítást is kell végezni.
nov. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!