Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van hogy ebédre való ételt...

Van hogy ebédre való ételt kívánsz/eszel reggelire?

Figyelt kérdés

Pl töltött kápi.

Úgy tartja mondás hogy regglizz úgy mint egy király. Mellesleg kell az energia. Baj ha ilyen éttellel kezdek?



nov. 11. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
68%

Nem baj. Arra figyelj hogy az ebed maradjon a legnagyobb etkezes tehat reggelire ezekbol az etelekbol ne egyel ugyanannyit mint ebedre ennel hanem picit kevesebbet.


En amugy nem szoktam csak ha sokat foztem es el ksll fogyjon mielott megromlik

nov. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. A kalória számít. Én reggelire sosem kívánok ilyen ételeket, én mindig inkább édeset kívánok, akár sütit, akár palacsintát, stb. De mindenki másmilyen, bármit lehet enni reggelire, a kalória számít csak.
nov. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs reggeli vagy ebéd étel :D Étel az étel, mindegy, mikor eszed.


Pl Hollandoknál az ebéd az szendvics, és nekik a vacsora a "főétel".

nov. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam csakis karácsonykor süti a reggeli abban a pár napban. Évek óta így alakul.
nov. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen, hogy ezt csak reggelire eheted ezt csak ebédrr ezt meg vacsira. Én amikor úgy reggeliztem mint egy király akkor zombi voltam a munkában, úgyhogy ez sem húzható rá mindenkire. Nekem több energiám van, amióta vacsit eszem csak.
nov. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem vagy egy éve nem is ettem reggelire megszokott kaját. Általában úgy néz kik, hogy megvacsorázok, a maradékot elpakolom dobozokba a hűtőbe, este még elvagyok, szöszmötölök, netflixezek, és 11-éjfél körül megyek ki futni, utána nem vagyok éhes, szóval egy nagy pohár tea vagy kakaó, zuhany, alvás. Reggel hétkor kelek, ezek után nyilván farkaséhesen. Próbálkoztam azzal, hogy ilyen kis pohár joghurt, olyan gyömölcs, amolyan müzli (kedvencem ez a kis reggelizőkeksz, van, amúgy, aki attól jól lakik?), nem is azt kívánom és már egy óra múlva éhes vagyok.

Nagyon finom a csilisbab reggelire is. Zabkását viszont csomószor megkívánom estefelé, de még sosem ébredtem úgy, hogy "olyan éhes vagyok, hhogy kilyukad a gyomrom, most eszek egy kis tálka zabkását fahéjjal meg almával, mert attól majd biztos jóllakom"

nov. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!