Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Abban szeretnék tanácsot/segít...

Abban szeretnék tanácsot/segítséget kérni, hogy mitől hízhatok, ha napi kb 800-900 kalóriát eszem?

Figyelt kérdés

Nem hiszem, hogy nagyon elszámolnám… bár azért nem tartom kizártnak, de hogy ennyire?

Figyelni próbálok arra is hogy inkább magasabb legyen a fehérjebevitel, ch, zsír kevesebb, és mégsem látom eredményét



nov. 15. 05:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%
Annyitól nem lehet hízni, valamit elszámolsz valószínűleg. De 8-900 kalória alapból kevés.
nov. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
34%

Talán azért hízol, mert koplaltatod magad, és a szervezeted inkább raktároz emiatt.


Ha normálisan étkeznél, akkor fogynál is.

nov. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
63%
Nem létezik raktározó üzemmód, ezt felejtsük már el 2023ban :D Akkor a táborosok hogy nem voltak kövérek? :D Vagy az éhező afrikaiaknak miért nem szólt senki, hogy kérjék meg a szervezetüket, hogy raktározzon? :D
nov. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
98%

1) Valamit elszámolsz

2) nem jól méred a súlyodat (mindig csak reggel, felkelés után, wc után, evés és ivás előtt szabad mérni) mert reggeli és esti súly között kilók is lehetnek

3) túl rövid idő alatt vársz változást

nov. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
70%
Esetleg pajzsmirigy problémád lehet.
nov. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
72%
A fent leírtak (kivéve 2-es, amit írt, az nem igaz) mellett még az is lehet, hogy 1-3 napig (vagy akár egy hétig) valóban 8-900 kalóriát eszel, de aztán ezt nem bírod, ami nem is lenne csoda, és utána napokig számolatlanul eszel mindent, amivel hosszú távon mégis kalóriatöbbletbe kerülsz, tehát hízol.
nov. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
98%
Pms, székletproblémák, kalóriaproblémák, vizesedés, a mérleg hol kövön, hol parkettán áll, számtalan oka lehet.
nov. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
79%
Talán nem ennyit kellene enni. Minimum 1200 kcal kell az életben maradáshoz. Mivel ez amugyis éhezés, így ha hirtelen elkezdesz sokkal többet enni (ami szükséges is), akkor elindul a hízás.
nov. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
68%

"pajzsmirigy problémád lehet"

Nincs az a pajzsirmirigy probléma, ami felnőtt egyénnél tartós 800 kalóriával ellehetetlenítené a fogyást. A 4-es kommentelő nagyon jól összegezte a lehetséges okokat.

nov. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
31%

Kedves kèrdező!

Èvekig ugyanezzel a problèmàval küzködtem. Fizikai munkàt vègzek, 700-800 kalòriàt ettem ès hìztam. Nyilvàn nem minden nap, kb. 2 hètig tudtam taetani, aztàn befigyelt egy csalònap. De mindig csak 1. Erre odafigyeltem. Eredmèny pedig a vàrt ellenkezője lett. Lehet valami hormon problèma is befigyelt.


De a lènyeg, hogy most egy ideje 1500 körül tartom a kalòria bevitelt. Ez a napi aktivitàstòl függően billeghet kicsit. Ès gyönyörűen megindultak a kilòk lefelè, vègre. :D


Nem azt mondom, hogy ez nàlad is tutira bevàlik. De gondoltam leìrom a tapasztalatom, mivel hasonlònal tűnik a kettőnkè.


Sok sikert! 😊

nov. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!