Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Abban szeretnék tanácsot/segít...

Abban szeretnék tanácsot/segítséget kérni, hogy mitől hízhatok, ha napi kb 800-900 kalóriát eszem?

Figyelt kérdés

Nem hiszem, hogy nagyon elszámolnám… bár azért nem tartom kizártnak, de hogy ennyire?

Figyelni próbálok arra is hogy inkább magasabb legyen a fehérjebevitel, ch, zsír kevesebb, és mégsem látom eredményét



2023. nov. 15. 05:56
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
63%
Pedig de, elszámoltad, ráadásul durván. Biztos van, amit nem vettél figyelembe, például kakaó, szörp, cukros ital.
2023. nov. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

utolsó, általában figyelek hogy ne igyak cukros dolgokat szval az nemhiszem

általában nem reggelizek, ebédre valami hus zoldseggel/gombaval, uzsira gyümölcs egy max 2 teaskanalnyi mez(szerintem amugy itt csuszik meg a szamolas) meg jogghurt vagy cottage cheese vagy ilyesmi, vacsira sokszor tonhalsaláta(joghurttal, nem olajos tonhalból) tojásfehérje, saláta(öntet nélkül) és egy-két falat kenyér ha van friss itthon nasizni is ilyesmiket szoktam, néha valamennyi sajt még de az nem nagy mennyiség és bizonytalan vagyok hogy még mit ronthatok el

2023. nov. 20. 20:15
 23/31 anonim ***** válasza:

"általában"

akkor itt a probléma :) de mindegy, gondolom ragaszkodsz úgyis az elméleteidhez, már annyian leírtuk, hogy mi a gond, de semmi reakció.

2023. nov. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Az általában azt takarja hogy nagyritkán egy zero cola, vagy édesítőszeres(eritites) tea, reggelizni nem szoktam.

Töltöttem le alkalmazást, tegnap mindent mértem és úgy ettem, 700 kcal alatt volt és nem szoktam szerintem ennél sokkal többet enni. Csalonap kimerul annyiban hogy egy max ket kocka csoki vagy egy kanál nutella de ezt sem rendszeresen, és ne haragudjatok hogy nem reagaltam semmit ra nem nézem minden nap a kerdest… és nem szeretnék ragaszkodni az elméleteimhez de nem tudom mit csinaljak, tobbet nagyon felek enni és még így is lehet en vagyok bena es elmerem vagy nem tudom es bocsanat

nov. 22. 14:02
 25/31 anonim ***** válasza:
Még mindig nem árultad el, hogy hány centi és hány kiló vagy! És ez rohadtul nem véletlen!
nov. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
168 cm 53 kg bocsi lemaradt
nov. 22. 19:25
 27/31 anonim ***** válasza:
26. Gondolom te is pontosan tudod, hogy erre milyen válaszok fognak érkezni. Előzd meg őket, menj máris enni.
nov. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Na ez az. Nem véletlenül maradt le, hanem mert te magad is pontosan tisztában vagy vele, hogy vékony vagy. Mi innen a távolról nem tudjuk megoldani a te pszichés zavarodottságodat. Most még a szervezetednek több esze van, mint az agyadnak, de ez nem megy a végtelenségig. Fel nem foghatom, hogy te hogyhogy nem hallottál még a BMI-ről (a te BMI-d 18.78, ez a normális testsúly abszolút alsó határa, 1 kilóval kevesebb már sovány), se a hagyományos magasság-100-10% szabályról, ami szerint 61 az ideális súlyod. A pszichés problémáidat, amiket saját magad elől testsúlyproblémára próbálsz áttolni, pszichológus vagy pszichiáter szakemberrel kéne megoldani. Az erőltetett fogyással csak testi problémákat okozol magadnak, pl hormonzavar, menstruáció elmaradása, teherbeesési nehézségek, csontritkulás, veseműködési problémák, gondolkodási képesség csökkenése stb. Amit tenned kell: leállni az önfogyasztással, szembenézni a valós problémáiddal, pszichológushoz menni.
nov. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Nem csak kevés hanem egészségtelen is az étrendet. Vezesd be a gabonákat, több zöldséget és gyümölcsöt.

Egyél 1000 kalóriát (még mindig iszonyúan kevés, tehát biztosan fogyni fogsz. Később lehet emelni) két teljes hétig. De úgy hogy mindent mérleggel, grammra pontosan lemérsz. Minden egyes nap a két hétig.

És mozogj valamit heti 2x 60 percet. Lehet roena videó, futópad, bármi csak folyamatos.

Holnap reggel kezdd el. Csinálj magadról bikiniben képeket. Mérd le magad miutan mar wcztel reggel és még nem ettél vagy ittál semmit. Ezt írd fel. Mérd le magad holnap után is. De utána két hétig egyáltalán ne. Ha letelt a két hét, akkor szintén mérd le magad ugyanúgy reggel és csinálj képeket. Bármiben fogadok hogy legalább fél kilóval kevesennet fog mutatni.

(Igen, ilysn pici súlyból a fogyás lassú. Megjegyzem a súlyod bőven egészséges és nem kellene fogynod)

nov. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Ha nem kellene fogynia, mert szerinted is így jó, inkább kevés, akkor mért adsz neki olyan tanácsot, amivel szerinted tovább fogyna?
nov. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!