Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan legyek vékony, mennyit...

Hogyan legyek vékony, mennyit fogyjak még? Edzés nélkül!

Figyelt kérdés
Az edzést úgy értem hogy a formásító edzés nélkül. Súlyzós még egyszer nem veszek a kezembe, 2 kg-tól is szédülök, ha nem fekve csinálom. De szédülés nélkül is utálom. Videókra próbáltam edzeni amik így konkrétan popsira meg stb-re mennek de hosszútávon nem tudtam csinálni mert nagyon nem szeretem. Igazából nem is szeretnék izmos lenni, inkább csak vékony. Most skinnyfat vagyok, 163 cm 60 kg. Hány kilónál tűnik el a zsír? Vagyis gondolom teljesen soha amivel nincs baj de most jelenleg meztelenül úgy nézek ki mintha 10 kilóval több lennék. Kardió edzéssel nincs bajom, kajára nem okoz gondot figyelni kivéve egy-egy nap, ami még belefér.
nov. 20. 11:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Pedig a súlyzóval, vagy saját testsúlyos edzéstől leszel igazáncsak szép. A vékonyság önmagában nem nagy dolog, ha mellette plötyi az egész tested, lötyög mindened, mert nincs izmod, amitől tónusos lennél.


Legyél 55 kg. Próbáld ki a futást, légy kalóriadefficitben.

nov. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Teljesen egészséges a sulyod
nov. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát igen tudom de számomra ez nem annyira fontos. De van pl a barátnőm ő 167 cm és 51 kg, igaz csak ruhában láttam de nem tűnik lötyögősnek, plötyinek, igazából olyan mintha nem lenne rajta zsír.


Köszi a futást kipróbálom már rég csináltam úgyis.

nov. 20. 12:37
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen egészséges súly de nem vékony :(
nov. 20. 12:37
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Izmosabb csak edzessel lennel. A kardio es a kajara figyeles is olyan hogy leadod a zsirt de sokkal tobbet kell leadni ahhoz hogy formas legyel mintha izmosodnal is.

Folytasd a kardiot es a helyes etkezest

nov. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
A skinny fat állapotra pont, hogy a súlyzós erőedzés tud megoldást lenni. Így is alacsony a testsúlyod, szóval hiába fogysz még többet, önmagában ettől nem leszel elégedett a kinézeteddel.
nov. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
azért szédülsz valószínűleg, mert nem eszel eleget ahhoz, hogy támogasd az edzésedet (vagy az életedet). Most lehet, hogy nem fontos neked az izom, mert a kinézetre mész, de egyrészt az izom nélküli kinézet egyáltalán nem jó, másrészt egészségügyi problémáid lesznek, ha nem tartod karban az izmaidat. Ha 2 kilótól is elszédülsz, akkor idősebb korodban már felállni sem fogsz tudni a székről. Ha neked megéri ez, hogy pár évig csonti legyél, mert szerinted az szép (kb senki más értelmes ember szerint nem), akkor éhezz tovább, de ha igazán jó kinézetre és legfőképp egészségre törekszel, akkor egyél rendesen és edzz súlyokkal (kérd ki egy személyi edző tanácsát, legalább pár órára, ha van rá lehetőséged, mert nem jó csak úgy össze-vissza belekezdeni - még a kedved is megjöhet, ha rendesen csinálod)
nov. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

Én sem szeretem a súlyzókat, saját testsúlyos tornákat végzek és szépen formálódom..

Amúgy sajnos tényleg 50-55 kg körül látványos a vékonyság a magasságodhoz, hiába van rendben a bmi.

nov. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Edzés nélkül 50 kilósan is skinnyfat leszel.
nov. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Azért azt erősnek tartom, hogy nem tudok felállni se majd :D Egyik családtagom se végez súlyzós edzést és még a 81 éves nagyim is tud járni meg ellátni magát :D


Voltam egyébként személyi edzőnél pár éve, szerinte rosszul veszem a levegőt és azért szédülök, de nem adott több tanácsot ezzel kapcsolatban. Meg én sem akartam örökké járni hozzá. Ha fekve súlyzózok, akkor nem szédülök, de akkor se szeretem. És mint mondtam, kardió mozgásokat szívesen végzek, tehát nem hanyagolom el a mozgást.

nov. 24. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!