Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak villámgyorsan?

Hogy fogyjak villámgyorsan?

Figyelt kérdés

Csontsovány akarok lenni...minnél hamarabb lenne jó...nemvagyok megelégedve magammal

-kb egy éve nem eszek pékárut..fogytam is (pontosan nemtudom mennyit)

-mit egyek?

Pékáruk között van amit lehet enni??

Milyen ételek vannak amelyekben minimum kalória van??

3 hónap alatt szeretnek 20 kg leadni ha lehetséges..esküvő végett..meg hogy elfogadhassam magam!!!

Ki milyen módszerrel mennyit fogyott??


Jelenleg- 60 kg lehetek..de izom is van rajta(alapjában izmosabb mezomorf típus vagyok)


L/20



2019. jan. 2. 23:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Szóval 40 kilós anorexiás akarsz lenni??

Hát erre mondják, hogy "aki hülye az haljon is meg"

2019. jan. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha legalább 160 centi vagy akkor SEMMI gond nincs a súlyoddal, sőt még 150-el is oké... Ne akarj 40 kiló lenni az nem jó senkinek. Ronda ha valaki csont és bőr...
2019. jan. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Veked egy koru vagyok de joval tobb eszem van.

Villamgyorsan soha nem fogsz fogyni,ez csak koplalas amit csinalsz. Attol mert nem eszel pekarut meg nem leszel sovany. Fogyashoz elsosorban edzeni kell es helyesen taplalkozni. Egyebkent szerintem ezt a hulye is tudja!

2019. jan. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Amugy valakinek evekbe telik leadni 20kg-ot te meg 3 honap alatt akarod? Ne is almodj. Ja es arra keszulj ha koplalassal leadod (de nem fogod) akkor a duplajara hizol vissza ami rosszabb es a szervezetedet is megviseli.
2019. jan. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem villámgyorsan híztál el, miből gondolod hogy villámgyorsan le tudsz fogyni?
2019. jan. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

".esküvő végett..meg hogy elfogadhassam magam!!!"


Hacsak nem te leszel a diétás fogás a tányéron (szűzpecsenye csontjában kisütve, bordák között tálalva), inkább elmeorvoshoz kellene sietned.

2019. jan. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Ez a dolog több sebből is vérzik. Tehát csontsovány akarsz lenni ami egészségtelen és a társadalom egy jelentős részének visszataszító. Fogytál valamenyit mivel nem eszel péktermékeket azt mondod egy éve. Mindent megtennél, hogy lefogyj csak a googlet sem tudod használni. Azt sem tudod pontosan hány kg vagy. Szerintem rendezd a dolgokat a fejedben és utána vagy egy reális cél kell vagy menj el szakemberhez mert valami nincs rendben a fejedben.
2019. jan. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de testkép zavarosokkal és önértékelési gondokkal küszködőkkel inkább az Egészség - Mentális egészség rovat alatt foglalkoznak, talán ott kellene próbálkoznod. Bár ott is valószínűleg olyan tanácsot fogsz kapni, hogy fordulj pszichológushoz.
2019. jan. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az eskuvon nem teged fognak nezni hacsak nem te vagy a mennyasszony. Villamgyorsan soha nem fogy senki csak aki egyaltalan nem eszik, aztan feljon a duplaja. Eszednel legyel
2019. jan. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Étel-ital nélkül menj ki két hétre egy forró sivatagba, akkor teljesül az álmod.


Egyébként meg keress fel egy pszichológust!

2019. jan. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!