Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikorra szoktad meg az új...

Mikorra szoktad meg az új tested miután jelentős mértékben lefogytál?

Figyelt kérdés
nov. 21. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nem egyik pillanatról történik. Én jóformán észre se vettem, hogy már vékony vagyok, csak amikor láttam képeket magamról, akkor detektáltam, hogy basszus, tök sovány lettem, nem vagyok kövér.
nov. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan ahogy fogytam. Egy fordulopont volt amikor egy jo nagy adag nyari ruhat rendeltem amilyeneket azelott nem vettem volna fel. Meg ugye kisebb meretben
nov. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hatalmas öröm volt, amikor újra belefértem egy évek óta nem hordott ingembe.

De a fogyás nem hirtelen megy végbe, hanem fokozatosan, úgyhogy úgy voltam, mint az első, hogy meneteles volt a fogyás és a hozzászokás is.

nov. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
96%

69-ről indultam, de...


Nem vettem észre, sajnos. Sokan szóltak, hogy már túl sok, de legyintettem, áh dehogyis, hülyék vagytok.


Végül majdnem kórházba kerültem 40 kiló alatt. :(

Félelmetes, mert most, gyógyultan elborzadok, milyen rhadt sovány voltam, de akkor nem láttam.


Most 54-55 vagyok, néha 57 is (alapvetően ez a normális súlyom, ami sok-sok-sok éven át voltam, mielőtt meghíztam volna), ingadozik, teljesen oké. Nem fogyókúrázom többé, eszem, amit kívánok, és sportolok, mert jól esik.

nov. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!