Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most hogyan tovább? (Kérdésed...

Most hogyan tovább? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, 160 cm és 57 kiló. Tegnap elhatároztam, hogy leadok pár kilót mert kezd zavarni ez a kis felesleg. Reggel felkeltem, sífutógépen mentem 2.5 kilométert a legmagasabb fokozaton tudom, hogy nem sok de volt egy térdműtétem és még nem igazán bírok sokat menni rajta. Majd fokozatosan emelem a kilométerek számát. Utána súlyzós gyakorlatokat végeztem, illetve has és fenék erősítő gyakorlatokat. Viszont reggel szembesültem a dologgal, hogy szinte semmi olyan kaja nincs itthon ami megfelelne a fogyókúrának.


Ezért olívaolajban megsütöttem 3 kis halrudat és egy vörös hagymát, vágtam össze 1.5 paradicsomot, pároltam hozzá egy kis karfiolt és ezt ettem meg. Most ezzel el is rontottam az egészet?

Még délelőttre tervezek 2 részletben 2 kis adag szőlőt + egy kis szilvát.

De mit egyek délután illetve este?

Köszönöm ha valaki segít! :)


2010. okt. 21. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát én ebben az esetben délelőtt maradtam volna a gyüminél, reggelire is ehettél volna nyugodtan, délre ettem volna amit te reggelire, és vacsira meg párolt zöltséget, ha nincs más otthon.
2010. okt. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget! :)
2010. okt. 21. 09:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Ettől függetlenül ebédelned is kell, jó ugyanaz, mint amit ettél reggel. Ártani nem ártottál vele.

A későbbiekre nézve mondom, a halrudacskát messziről kerüld el, ha megnézed az összetételét, halat nyomokban tartalmaz, jelentős része panír, amibe még cukrot (fruktóz, glükóz) is tesznek. Ha magad panírozod a tonhalat, még az is ezerszer jobb. Ugyanez vonatkozik a többi elősütött húsra is.

2010. okt. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben igyekszem elkerülni, köszönöm a választ!
2010. okt. 21. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!