Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A mérleg rossz, vagy ennyire...

A mérleg rossz, vagy ennyire furán múködik az emberi test? :)

Figyelt kérdés
Szóval. Két hete kezdtem el diétázni. 59.8-ról indultam, ez 2 nap alatt lement 59.2-re, de ez nyilvén csak víz, meg felesleges salakanyag volt. Aztán azóta folyamatosan 59.2 volt minden nap, el is voltam már kicsit keseredve hogy valamit nem csinálok jól... Aztán egyszer csak tegnap hirtelen 58.7 lett. Még nem akartam elhinni hogy végre beindult a fogyás, meg fura volt hogy illyen hirtelen jött, de ma is annyi lett. Ez hogy lehetséges?
dec. 11. 09:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normális. A test nem gép. Az is szamit hogy elozo nap mennyi szenhidratot ettel meg sot mert az is vizet tartsz vissza.
dec. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de azért fura, mert hogy 10 napon keresztül dekára pontosan ugyanannyi volt minden reggel.
dec. 11. 11:47
 3/12 anonim ***** válasza:
84%

A testsúly napi normál ingadozása 1-2kg, de akár több is lehet. (Pl.: Normál páratartalomnál is simán elpárologtatsz magadból fél liter vizet légzéssel.)

A mérlegek +/- 100g pontossággal mérnek, de akár többet is tévedhetnek.

Mérni meg ne naponta mérd magad, mert elég fals számokat adhat a normális ingadozás miatt.

dec. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
De akkor hogy hogy nem ingadozott 10 napon keresztül? :)
dec. 11. 11:57
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert mint már írtam, egyrészt a mérlegek sem tökéletesek, másrészt az ingadozás egész napra vonatkozik, ha pont akkor mérsz, amikor kb. ugyanannyi, mint előző nap, akkor nem fogod észrevenni.
dec. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kakálsz egy nagyobbat és fél kiló mínuszt mutat. Eszel, iszol egy jót és 1 kiló pluszt. Amiből majd távozik a következő wc-zés alkalmával. Nincs értelme grammra mérni.
dec. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem értitek a dilemmámat. Na mindegy, hagyjuk, azért köszi a válaszokat. :)
dec. 11. 12:22
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
De teljesen értjük. Egyik nap 59.2 voltal es annyit mutatott a merleg. Masik nap 59.3 voltal es 59.2t mutatott. Utana elkezdtel fogyni es 59.1 voltal es 59.2t mutatott. Utana 59.0 voltal csak elozo nap picit tobb szemhidratot ettel es ezalzal 59.1 voltal mikor merlegre alltal es 5o.2t mutatott. Utana ment tovabba sulyod es mar 58.9 voltal de pont ures volt a gyomrod meg elozo nap nem vavsiztal es 58.7et mutatott
dec. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Na jó, de ekkora véletlen, hogy 10 nap egymás után 59.2-t mutat?? Na mindegy, tényleg mindegy, igazából semmi jelentősége nincs. :)
dec. 11. 14:23
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen. Amugy kb 3 eves volt a fogyasos utan es rendszeresen volt ilyen. Hogy ugyanannyi aztan hirtelen kevesebb. Ez full normalis dolog
dec. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!