Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ételhelyettesítővel tapasztalat?

Ételhelyettesítővel tapasztalat?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen fogyni szeretnék(kb 5 kg-t) , egy rokonom ajánlotta, végülis fehérjepor vitaminokkal és ízesítő, rostok benne van minden ami a szervezetnek kémiailag kell...1-2 hónapig ki lehet vele váltani az étkezést, mindegyiket és laktat.

Én kb 3 naponta tervezem enni egész nap, a többibe csak délben, mire leadom, amit zabálással felvettem, vélemény?



#diéta #Ételhelyettesítő
dec. 17. 00:10
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Ez nettó baromság. Nézz utána a kalóriadeficit fogalmának, különben magadat szopatod.
dec. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet kiváltani vele az étkezésr, mert nem laksz jól, iszonyú éhes leszel, és végül csak még többet fogsz falni miatta és még az a por is csak plusz kalória lesz.

Nekem arra volt jó, hogy bevezessem az etrendembe a reggelit, mert sosem bírtam enni reggel, viszont egy ilyen lötyit azért meg tudtam inni. Próbáltam vele kiváltani kisebb étkezéseket is, de csak éheztem, semmi értelme nem volt.

dec. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs hogy nem eszel ez egy baromság
dec. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hazavágod vele a bélcsatornádat, ha nem eszel szilárd ételt.

Én néha uzsonnára iszom néha-néha egy fél adagot, én akkor elvagyok vele vacsoráig. (De nem szoktam rendszeresen uzsonnázni, csak ha megéhezem.)

dec. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez tökéletes módszer arra, hogy tönkretedd magad.
dec. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5 kg-t mozgással kell leadni. Anélkül csak tartalékol a szervezeted és jön a jo-jó hatás: többet hízol vissza, mint amit lefogysz (ha egyáltalán egy deka is lemegy).
dec. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Milyen ételhelyettesítő? Mi a neve? Én fibershaket szoktam inni néha és ez tényleg jó és egyáltalán nem igaz hogy nem telít és bezabálsz utána, napi egyet simán megihatsz és ezzel kiváltasz egy étkezést, 116 vagy 136 kcal íztől függően. Lehet vele fogyni nagyon szépen. Kb annyiba kerül mintha megennél mindennap egy mekis sajtburger menüt. A fibershake jobb :D
dec. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem is jónak tűnik. Amúgy a testépítés kategoriába írtam. Nem értem, miért itt van a kérdés...
dec. 18. 13:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Hosszú távon az a fontos, hogy jó szokásokat alakíts ki, amivel megtartod majd a súlyod. Ha ilyen ételhelxettesítővel fogysz, pont ez marad ki. Ezért én nem csinálnám így.
dec. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam, viszont edzés mellett akarok most fogyni, sza csak nehany étkezést váltok le, amugy pl áttérhetnék növényi étrendre, de ezt most jobbnak érzem. =)
dec. 19. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!