Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki fog karácsonykor is diétázni?

Ki fog karácsonykor is diétázni?

Figyelt kérdés
Vagyis úgy értem, hogy nem eszi magát halálra. Eszik mindenből, de csak visszafogottan, csipegetve, deficitben maradva.
dec. 18. 20:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
Én például nem fogom halálra enni magam, soha nem is szoktam. Idén nem tervezek kalóriadeficitben lenni, de volt olyan év, amikor egy verseny miatt karácsonykor is deficitet kellett tartanom. Akkor figyeltem arra, hogy az 1200-1300 kalóriát ne lépjem túl. Egyébként azt tudd, hogy nem karácsony 2-3 napján fog múlni a fogyásod, hanem az év többi napján.
dec. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
92%
Én biztosan nem, napi 4000-4500 kcal fix, mint eddig is.
dec. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%
Mindig visszafogottan eszem és nem szoktam mindenből enni. Sajnos sokszor van hogy kaját is dobunk ki. Inkább arra figyelek, hogy minden fontos mikro tápanyagot bevigyek, így nem eszek sokat és mindig energikus vagyok.
dec. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Én pl most sütöttem ezt-azt, annyi, hogy megkóstoltam, milyen lett.

De mivel elállós dolgokat csinálok, szépen lassacskán lehet eszegetni őket majd.

dec. 18. 22:17
 5/25 anonim ***** válasza:
82%
Ilyenkor sem eszem többet a megszokottnál, legfeljebb sütizek is, amit máskor nem szoktam. Viszont akkor kevesebb főételt eszem. Nincs valami nagy étvagyam, sosem volt.
dec. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
69%
Mivel mindig mértékkel eszem, most is mértékkel fogok enni. Semmi változás nem lesz.
dec. 19. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
48%
Neked kéne
dec. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
27%
Én biztos. Igyekszek tartani a 160 g-os CH diétát.
dec. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
78%
Én 24-én nem fogok erre figyelni, eszem-iszom ahogy jólesik, de az egész karácsonyi időszakot nem fogom végigzabálni, azt amúgy sem szoktam. Igazából egy nagyobb érkezés, pár süti, pár pohár bor, ami plusz lesz. Ezen semmi nem múlik.
dec. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%
Én szeretek zabálni. A karácsony egy tökéletes időpont erre. Én nem fogom diétával stresszelni magam.
dec. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!